سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۰۴۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳- ۳۹: ۱۱
شفیعی در گفتگو با بسیج:
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس می گوید: هر چند در عمل اظهار نظرها متفاوت است من در مجموع نسبت به مذاکرات خوشبین هستم با این تفاوت که این مذاکرات قرار است نتیجه برد برد به همراه داشته باشد.

نوذر شفیعی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به این که تا 24 مارس فرصت زیادی باقی نمانده شما آینده مذاکرات را چطور می بینید، گفت: به نظرم می آید مذاکره کنندگان مراحل زیادی را پیش رفتند، از سهم های کلان مذاکره کنندگاه سهم های کلان مخالفین بیرونی  که با مذاکره  ایران با گروه 1+5 مخالف هستند مراحل بسیاری را مذاکره کننده گان پشت سر گذراندند.

وی ادامه داد: از جمله این مخالفین بیرونی مانند  رژیم صهیونیستی،  کنگره آمریکا و عربستان سعودی است که البته با نگاهی به  موضع های اخیرآنها به خوبی می توان پی برد که واکنش های منفی و تند آنها حکایت از نوعی نگرانی دارد .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی افزود: بنابراین از نگرانی های آنها به خوبی می توان دریافت که توافقات احتمالا به نتیجه ای می رسد آنچه که در عمل رو به وقوع است حصول پیشرفت های قابل توجهی است.

شفیعی در انتها خاطر نشان کرد: هر چند در عمل اظهار نظرها متفاوت است من در مجموع نسبت به مذاکرات خوشبین هستم با این تفاوت که این مذاکرات قرار است نتیجه برد برد به همراه داشته باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar