سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۲۶۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۴- ۰۵: ۱۶
در بیانیه مجمع فصلی سال 1394 شورای بسیج شرق شهرستان شیراز مطرح شد:
انقلاب اسلامی با هدایت های امام خمینی(ره) و خلف صالح او رهبر معظم انقلاب، امروز با اقتدار و صلابت در عرصه های بین المللی وجهانی می درخشد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، بیانیه مجمع فصلی سال 1394 شورای بسیج شرق شهرستان شیراز ناحیه احمدابن موسی(ع) صادر گردید.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

انقلاب اسلامی با هدایت های امام خمینی(ره) و خلف صالح او رهبر معظم انقلاب، امروز با اقتدار و صلابت در عرصه های بین المللی وجهانی می درخشد. ایران اسلامی پس از جنگ تحمیلی و نبرد های نرم پس از آن، یک کشور قدرتمند است که تکیه گاه بزرگ و حیاتی مسلمین و آزادگان جهان است.

امروز استکبار جهانی و به سرکردگی آن آمریکای جنایتکار با بهانه قرار دادن پیشرفت های شگرف هسته ای و نیز توفیقات جمهوری اسلامی ایران در سایر رشته های علمی و تکنولوژی در صدد ضربه زدن و تضعیف ملت ایران است و نمی خواهد ایران اسلامی عزیز به سلامت و موفقیت از پیچ بزرگ تاریخ معاصر عبور کند.

از آنجایی که بسیج به فرموده مقام معظم رهبری نماد حضور ملی و مقاومت ملی و آگاهی یک ملت است، آن هم آگاهی همراه با تحرک ، همراه با معنویت و همراه با اخلاص، لذا ما بسیجیان ناحیه احمدابن موسی(ع)شرق شیراز همگام با بسیجیان و ملت همیشه در صحنه و سرافراز ایران با تأسی به رهبر حکیم وفرزانه خود و با تأکید بر مواضع صریح مقامات عالی کشور در احقاق حقوق مشروع و عزتمندانه ملت ایران در دستیابی به فناوری صلح آمیز هسته ای هرگونه توافق هسته ای را منوط به رعایت اصول زیر می دانیم:

1-تمامی تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید بصورت یکجا و همزمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو (نه تعلیق)شود و به هیچ شرطی موکول نگردد.


 2-دستاوردهای هسته ای و میزان غنی سازی باید درحد نیازهای واقعی کشور حفظ و تقویت شود.


3-هیچ محدودیتی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای وجود نداشته باشد.


4-نظارت ها و بازرسی ها در حد متعارف بین المللی باشد و هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی پذیرفته نشود.


5 -هیچگوننظارت بر مراکز نظامی و امنیتی و اعمال محدودیت برای نیروهای مسلح پذیرفته نیست.

6تعهدات مندرج در توافق هسته ای باید دوجانبه و همزمان بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم می توانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar