سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۲۸۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴- ۳۲: ۱۸
با حضور مسئول بسیج دانشجویی استان یزد:
مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بافق صبح امروز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ، مسئول بسیج دانشجویی استان یزد و جمعی از پایوران و فرماندهان پایگاه های حوزه دانشجویی برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از بافق، "سرهنگ جمالی" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ضمن خیر مقدم به مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: تشكيل بسيج درابتدا بااهداف نظامي ودفاعي آغاز شد ولي امروز باتوجه به شبيخون فرهنگي نقش بسيج حساس تر ومهمتر شده است وبسيجيان بايد  در تمامي عرصه ها پيشرو باشند.

وی خاطر نشان کرد:حضور بسيج در همه لايه هاي اعتقادي، فرهنگي، اجتماعي، علمي، دفاعي، بهداشتي و سازندگي نشان دهنده آن است كه موفق ترين و تاثير گزار ترين نهاد در بين نهادهاي اجتماعي در سطح كشور مي باشد وبنده با شركت درچندين برنامه اخير بسيج دانشجويي متوجه تواتمندي دانشجویان بسیجی شده ام واميدوارم درآينده شاهد موفقيت هاي بيشتر آنان باشيم.

در ادامه "ملکی" مسئول بسيج دانشجويی استان یزد گفت: حضرت امام فرمان تأسيس بسيج دانشجويی و طلاب را صادر كردند و از اين نهاد مقدس حمايت خاص داشتند.

وی تأسيس بسيج دانشجويی در سال ۱۳۶۷ را برای جلوگيری از ورود دشمنان و منافقين به دانشگاه برشمرد و از مسئول جدید دانشجویی بافق خواست با توجه به امكانات و حمايت های که وجود دارد در دانشگاه ها  با توان مضاعف در كنار فعاليت های آموزشی به فعاليت های فرهنگی و دينی نیز بپردازند و محيط مقدس دانشگاه را به تعاليم اسلامی و شعائر انقلابی بيشتر آكنده نمايند.

در پایان محمدرضا ناظمی مسئول سابق این حوزه به بیان عملکرد خود پرداخت و ضمن تقدیر ازفعالیت مستمرایشان در بسیج دانشجویی، "عباسی" به عنوان مسئول جدید حوزه دانشجویی شهرستان بافق معرفی گردید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar