سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۲۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۴- ۵۱: ۰۱
معاون فرهنگی سپاه:
معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: پاتوق کتاب موسسه نشر معارف خلاء کتاب های مبنایی و فرهنگی را در لرستان پر می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از لرستان، فرید در مراسم افتتاحیه پاتوق کتاب موسسه نشر معارف در خرم آباد گفت: خلاء کتاب های مبنایی و فرهنگی در لرستان همواره احساس می شده است و با این حال با راه اندازی پاتوق کتاب موسسه نشر معارف در خرم آباد این خلاء از بین برود.

وی افزود: اگر اعتقاد داشته باشیم که فرهنگ زیربنا است و سیاست، اقتصاد و دیگر شئون همه متاثر از فرهنگ هستند پس باید بگوییم که پاتوق کتاب نشر معارف یک کار زیربنایی است که تاکنون جای آن در راستای رشد فکری اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی مردم استان خالی بوده است.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: یکی از معضلات ما این است که کتاب در سیستم آموزشی کشورمان مهجور است به گونه ای که به جای ترغیب دانش آموزان و دانشجویان برای بهره گیری از کتاب در تحقیقات آنها را به سمت استفاده از اینترنت سوق می دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar