سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۲۹۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴- ۴۳: ۱۴
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان:
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: خطبه 29 خرداد مقام معظم رهبری در سال 88باعث شد غبار فتنه تا حد زیادی فروکش شود و بخش زیادی از حقایق برای مردم روشن شود.

سرهنگ عباس بایرامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از گیلان، با اشاره به خطبه مقام معظم رهبری در 29 خرداد 88 اظهار کرد: خطبه 29 خرداد مقام معظم رهبری در سال 88باعث شد غبار فتنه تا حد زیادی فروکش شود و بخش زیادی از حقایق برای مردم روشن شود لذا صف معاندین با اغفال شدگان جدا گشته و مسیر برای دفع فتنه هموار شد.

وی تصریح کرد: حضرت آقا به مانند رهبران الهی با تمسک به آیات نورانی قرآن راه حقیقی را برای مردم روشن کرد و فقط به همین اکتفا نکرد بلکه در جمع های مختلف با طرح موضوع "جنگ نرم" و "انقلاب مخملی" عملا چهره دشمن بیرونی و نفاق داخلی را روشن نمود.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نفاق جدید در برخی از شاخص ها مانند نفاق قدیم است خاطرنشان کرد: منافقان جدید، امروز با کمک ابزارهای نوین به باطل افکار، عقاید و اعمال خود چنان رنگ و لواب داده اند که بسختی می توان آنان را تشخیص داد.

سرهنگ بایرامی در پایان بر لزوم هوشیاری در برابر دسیسه های دشمنان تاکید کرد و گفت: توجه به منویان مقام معظم رهبری عامل اصلی در مقابله با دسیسه های دشمنان است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar