سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۳۵۰۲۴
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۴- ۲۷: ۱۰
رئیس بسیج جامعه پزشکی با اشاره به اینکه وزیر بهداشت به طور جد پیگیر مشکلات پرستاران است، توصیه‌های را به جامعه پرستاری عنوان کرد و گفت: متاسفانه برخی گروه‌ها به جای حل مشکلات، موضوعات اصلی قشر پرستار و نظام پرستاری را به حاشیه می‌برند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمد رئیس زاده  درباره انتخابات نظام پرستاری در کشور و مشکلات این قشر اثر گذار بهداشت و درمان کشور اظهار کرد: ما در انتخابات نظام پرستاری مدافع جریان خاصی نبودیم و نیستیم، بلکه سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در این باره از همه گروه‌ها و طیف‌ها دعوت به عمل آورد تا همه افراد دیدگاه‌های خود را ابراز کنند، پس نباید مسئله انتخابات نظام پرستاری را با مسائل سیاسی، جناجی و گروهی مرتبط کرد.

جامعه پرستاری اثر گذارترین قشر بهداشت و درمان کشور

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با اشاره به اینکه ما به دنبال حل مشکلات جامعه پرستاری هستیم، ابراز کرد: جامعه پرستاری از لحاظ کمی و کیفی اثرگذارترین قشر در بهداشت و درمان کشور است پس بهتر است به جای نگاه‌های گروهی به دنبال حل مشکلات جامعه پرستاران باشیم.

رئیس زاده ادامه داد: افرادی که به دنبال بحث‌های سیاسی و حاشیه درست کردن هستند باعث افزایش مشکلات جامعه پرستاری می‌شوند و سلامت جامعه را نیز به مخاطره می‌اندازند.

وی با اشاره به تلاش برای رصد و بررسی آسیب‌ها و آفت‌ها در این حوزه تاکیدکرد: باید افرادی برای شورای عالی و ریاست سازمان  انتخاب شوند که دغدغه اصلی آنها مشکلات جامعه پرستاری باشد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: ما مشکلات نظام پرستاری را دنبال می‌کنیم و به دنبال پیگیری و مطالبه گری هستیم، در این زمینه نیز وزارتخانه به دنبال حل مشکلات است؛ البته عده‌ای بدون نگاه واقعه گرایانه و لحاظ کردن محدودیت‌های زمانی و مکانی به دنبال حاشیه سازی و ایجاد مشکل هستند که می‌تواند ادامه کار را با مشکل  همراه کند.

رئیس زاده در ادامه افزود: اینکه جریان ناسالم چشم را بر حقیقت ببندد و به دنبال اجتماعات رادیکال، پُرشور، هیجانی و متشنج نشان دادن وضعیت باشند هیچ کمکی به جامعه پرستاری نمی‌کند و باعث بدتر شدن کار می‌شود این افراد باید متوجه باشند در چنین فضای کار به جای نخواهند برد.

رئیس زاده عنوان کرد: در حال حاضر وزیر بهداشت به شکل جدی به دنبال حل مشکلات نظام پرستاری هستند و توصیه ما به جامعه پرستاران این است که با آرامش و رعایت مسائل حوزه سلامت و اجتناب از تشنج مطالبات خود را شکل جدی و از مسیر قانونی پیگیری کنند و در این زمینه سازمان بسیج جامعه پزشکی نیز به طور کامل آماده همراهی آنها است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور در پایان خاطرنشان کرد: باید مشکلات قشر پرستار حل شود بنابراین بسیج جامعه پزشکی این قشر را در این مسیر حمایت می‌کند اما افراد و گروه‌ها باید واقع نگر باشند، در صورتیکه مشاهده می‌شود برخی گروه‌ها به جای حل مشکلات، پرستاری موضوعات اصلی قشر پرستار و نظام پرستاری را به حاشیه می‌برنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar