سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۴۱۳۷۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۵- ۰۵: ۰۶
اختصاصی/
این روز ها که فصل تابستان و روز های گرم سال فرا رسیده است حال و روز حجاب در برخی زنان و بعضی مردان هم به نفس نفس زدن افتاده است.
موضوع بی حجابی امروز به یک معضل کاملا مشهود در جامعه ما در آمده است، معضلی که نه فقط برای خود افراد بی حجاب مشکل ایجاد می کند بلکه در واقع آسیب های آن تمام افراد جامعه را در بر میگیرد.

نگاهی به وضعیت آشفته ­ی برخوردها و تصمیم های دستگاه های مختلف با این ماجرا، یادآور کوتاهی در اجرای قانونی فراموش شده است، قانون راهکارهای اجرایی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، مصوب ۱۳ دی ۱۳۸۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی که دستگاه ها در حد توان! از اولویت دهی به این موضوع مهم خودداری کرده اند!

این روز ها که فصل تابستان و روز های گرم سال فرا رسیده است حال و روز حجاب در برخی زنان و بعضی مردان هم به نفس نفس زدن افتاده است.

انگار گرمای هوا بهانه ای را به دست برخی افراد داده تا راه کم کردن پوشش خود را برای مقابله با گرمای هوا انتخاب کنند تا به مشکل های مختلف در سطح شهر اراک ظاهر شوند که هیچ تناسبی با باور های مذهبی و اجتماعی ندارد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar