سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۴۳۹۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۴- ۰۲: ۱۲
مربی صالحین بسیج فرهنگیان نی ریز:
محبوبه ندیمی گفت: ماهواره به دنبال این است که در اعتقادات ما شبهه ایجاد کند، سبک زندگی ایرانی اسلامی را از ما گرفته وسبک دنیای غرب را به ما معرفی کند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس،  جلسه ماهانه سرگروه های صالحین فرهنگیان نی ریز در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردد.

محبوبه ندیمی مربی و سرگروه حلقه های صالحین شهید احمد عابدین زاده بسیج فرهنگیان نی ریز اظهار داشت: یکی از مجهزترین ابزارهای فرهنگی، رسانه ها می باشند از جمله اینترنت و ماهواره که به شکل ماهرانه ای فرهنگ سازی شده و به انتقال پیام های گوناگون می پردازد و باعث شده است که در اعتقادات ما شبهه ایجاد شود.

وی اضافه کرد: ماهواره به دنبال این است که سبک زندگی ایرانی اسلامی را از ما گرفته و سبک دنیای غرب را به ما معرفی کند در حالی که ما ناخواسته و نادانسته تن به این سبک داده و از آن پیروی می کنیم مثل تغییر سبک لباس و پوشش و یا حیاء و غیرتمان را و باعث شده که خیلی از وقتها اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را بیهوده پر کرده باشد و باعث ترویج خشونت بین دانش آموزان گردیده است.

در پایان این نشست ندیمی خواستار آن شد که آموزش شناسایی خطرات ماهواره و برگزاری جلسات آموزشی جهت اولیاء و دانش آموزان در آینده نزدیک برگزار گردد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: