سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۴۵۸۱۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۴- ۳۶: ۱۱
مشاور امور مجلس شورای شهر تهران گفت‌
مشاور امور مجلس شورای شهر تهران گفت: طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و و دهیاری‌های کشور با اکثریت آرا رد و از دستور کار نمایندگان مجلس خارج شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج اسدالله راشدی با اشاره به طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و و دهیاری‌های کشور، اظهار داشت: طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح و با اخطار اصل 75 قانون اساسی مواجه شد.

وی ادامه داد: بر اساس اخطار قانون اساسی مطرح شده از سوی آقای پولادگر و رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، طرح مذکور به کلی از دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی کنار گذاشته شد.

مشاور امور مجلس شورای شهر تهران تصریح کرد: بر اساس اصل 75 قانون اساسی طرح‌ها نباید دارای بار مالی باشند و محل تأمین و بار مالی آنها باید پیش بینی شود با توجه به اینکه در این طرح بار مالی بسیاری وجود داشت و با قانون مغایر بود با اکثریت آرا و با رایزنی همگانی شوراها و شهرداری‌ها کشور از دستور کار مجلس خارج شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar