سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۵۱۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴- ۵۶: ۱۶
مدیرکل سازمان راهداری با بیان اینکه به رانندگان ایرانی توصیه شد تا آنجا که ممکن است شب‌ها کمتر از مرز ایران به طرف ترکیه بروند،گفت:طرف ترک از آن حادثه به بعد شب‌ها نیروهای ژاندارمری خود را در طول ‌جاده‌های مرزی این کشور مستقر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمدجواد عطرچیان با اشاره به وقوع انفجار هفته‌گذشته در مسیر قطار مسافری ترکیه-ایران گفت: همان شب ترددی از مرز ایران به طرف ترکیه انجام نشد اما روز بعد تردد کامیون‌ها به حالت عادی برگشت.

مدیرکل دفتر ترانزیت و پایانه‌های مرزی ‌سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: به رانندگان ایرانی توصیه شد تا آنجا که ممکن است شب‌ها از مرز ایران به طرف ترکیه نروند البته طرف ترک از آن حادثه به بعد شب‌ها نیروهای ژاندارمری خود را در طول ‌جاده‌های مرزی این کشور مستقر می‌کند چون به هر حال مسئولیت هر نوع اتفاقی که در خاک ترکیه برای اتباع و کامیون‌های ایرانی بیفتد با دولت آنکاراست.
هفته گذشته در مسیر قطار مسافری آنکارا به تهران به شماره 11512 ترانس آسیا بین دو ایستگاه سوورن - گنچ از توابع استان بینگل ترکیه انفجار مین اتفاق افتاد که این انفجار براساس اعلام خبرگزاری دولتی آناتولی با کنترل از راه دور بود. انفجار یادشده تلفات جانی نداشت اما به واگن و ریل ها خسارت وارد شد.
محسن پورسیدآقایی مدیر عامل شرکت راه اهن هم به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: طبق درخواست دولت ترکیه و با هماهنگی وزارت امور خارجه کشور تا برقراری امنیت کامل در مسیر ریلی از اعزام قطار جدید به ترکیه خودداری می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar