سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۵۱۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴- ۰۳: ۱۵
حضور مشاور سردار نقدی در جمع جهادگران بسیجی؛

معاون روابط عمومی بسیج کشور به همراه هیئت همراه از روستای چنداب یکی از مناطق محروم شهرستان گرمسار سرکشی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از سمنان، روستای چنداب روستایی از توابع ایوانکی شهرستان گرمسار؛ دختران دانشجو فارغ از تمام تفریحات پا به روستای چندآب گذاشته اند تا گامی حتی کوچک برای آینده سازان نسل بعد از خود بردارند آنها که قرار است؛ روزی جاپای جهادگران امروز بگذارند برای آبادانی ایران اسلامی.


جوانان دانشجوی حاضر در اردوی جهادی در روستایی به نام چنداب؛ افرادی از بین من و شما؛ همان هایی که بعد از اتمام امتحانات پایان ترم دانشگاه؛ شروع تعطیلات تابستانی خود را در آموزش به مردم محروم روستاهای دور افتاده دیده اند در چشمانشان برق شادی دیده می شود که انگار رفته اند تا بهترین تفریحات زندگی شان را بگذارنند.

مردم از زن و کوچک و بزرگ با شور و شوق خاصی در کلاس ها شرکت می کنند و گرمای هوا و امکانات ناچیز تأثیری در برپایی کلاس ها ندارد و همه آمده اند تا فرا بگیرند آنچه که نمی دانند.


ما خبرنگاران در یک بعدازظهر گرم و آفتابی به همراه اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین و جمعی دیگر از مسئولان وارد روستای چنداب شدیم.

مسئولان پس از تشریفات اولیه و توضیحات محمدتقی بابکی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار وارد مسجد شدند.مسجد پر بود از هیاهوی مردمی مشتاق یادگیری که هر کدام در گوشه ای از مسجد تجمع کرده بودند و دانشجویانی که خالصانه مشغول آموزش بودند.


معاون روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با صمیمیت شروع به گفت و گو با بچه های اردوی جهادی کرد و از حال و هوای این اردو سؤالاتی پرسید که یکی از این جهادگران بسیجی در پاسخ گفت گمانم این بود که اردوی جهادی سختی های فراوان دارد؛ اما حالا که در این فضا حضور یافته ام برخلاف تصورم نه تنها سخت نیست؛ بلکه بسیار شیرین و دلپذیر است.