سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۵۴۶۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴- ۴۱: ۲۲
آیین کلنگ زنی یادمان شهدای گمنام آبی بیگلو با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل برگزار شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل در مراسم کلنگ زنی یادمان شهدای گمنام شهر آبی بیگلو شهرستان نمین در گفتگو با خبرگزاری بسیج از نمین اظهار کرد: تا کنون در پنج نقطه یادمان احداث شده و در چهار نقطه دیگر در حال احداث است.

علی واحد با بیان اینکه در حال حاضر در یادمان های شهدای شهرهای نمین، نیر، بیله سوار و مشگین شهر در حال اجرا است، گفت: امروز احداث یادمان شهدای آبی بیگو نیز کلنگ زنی شده و در اسرع وقت به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: ساخت یادمان شهدای گمنام آبی بیگلو توسط شهرداری این شهر محقق خواهد شد و اعتبارات آن بین اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس و شهرداری آبی بیگلو مشترک خواهد بود.

واحد بیان کرد: دو میلیارد ریال از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری آبی بیگلو و پانصد میلیون ریال از سوی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس اختصاص خواهد یافت.

وی گفت: با توجه به روند عملیات اجرایی پروژه مابقی اعتبارات از سوی اداره کل اختصاص خواهد یافت.

این مسئول افزود: یادمان شهدای گمنام آبی بیگلو بر اساس طرح مصوب بنیاد حفظ آثار تهران احداث خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل عنوان کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری آبی بیگلو در راستای اجرای برنامه های ارزشی در سطح استان پیش رو است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: