سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۵۴۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴- ۴۳: ۰۹
خطيب جمعه كوثر گفت: مقاومت اسلامي كه ريشه در انقلاب اسلامي دارد بايستي در برابر هجمه ها و فتنه هاي دشمنان حفظ شود.

به گزارش خبر گزاری بسیج از کوثر، حجت الاسلام بيگي، امام جمعه شهرستان کوثر، در خطبه نماز جمعه كوثر با اشاره به مقاومت اسلامي در تمامي عرصه ها بخصوص در برابر دشمنان اسلام اظهار كرد: دشمنان خواهان از بين بردن مقاومت اسلامي به وسيله تحريم ها و فشارهاي ديني و مذهبي ( در شبكه هاي اجتماعي و ماهواره ها) به ملت ايران اسلامي هستند.

وي ادامه داد: غرب در مذاكرات هسته اي با استفاده از انواع طرق ها مقاومت اسلامي را نشانه رفت تا عزت و اقتدار امت اسلامي را زير سوال ببرند و در مقابل بايستي امت اسلامي بخصوص مذاكره كنندگان ارشد ايراني در حفظ و استواري مقاومت اسلامي كه ريشه در انقلاب اسلامي دارد تلاشي بيش از پيش را انجام دهند.

خطيب جمعه كوثر با اشاره به اينكه هدف گروهك هاي تروريستي با حمايت آمريكا و صهيونيست ها فقط ايران اسلامي بوده و خواهان از بردن مقاومت اسلامي هستند؛ افزود: تفرقه اي كه امروزه اين گروهك هاي تروريستي در عراق و سوريه موجب شده اند فقط راه يابي به ايران اسلامي و از بين بردن مقاومت اسلامي شيعيان هستند و اين چيزيست كه خود تكفيري ها گفته اند؛ در حالي كه امت اسلامي به اين فتنه هاي دشمنان آگاهاند و بايستي همانند 8 سال دفاع مقدس مقاومت اسلامي را كه همانا پيروي از ولايت فقيه و وحدت بين مسلمين است را احيا كنند.

حجت الاسلام بيگي در بخش ديگري از سخنان خود به 25 مرداد، ولادت باسعادت فاطمه معصومه (س) اشاره كرد و افزود: بزرگترين جهاد بانوان در زندگي خود خانه داري و حضور در عرصه هاي فرهنگي و مذهبي است كه بايستي اين اعمال و نشانه ها را از حضرت معصومه الگو گرفته و به ارث ببرند.

رئيس شوراي فرهنگ عمومي شهرستان كوثر در پايان خطبه ها 26 مرداد، سالروز آغاز بازگشت آزادگان به ميهمن اسلامي را عنوان كرد و گفت: امروزه آزادگان و ايثارگران و همچنين خانواده هاي شهدا در تمامي عرصه ها حضور داشته و توطئه هاي خصمانه اي كه دشمنان اسلام براي اين مرز و بوم تدارك ديده اند را با حضور يكپارچه خود خنثي مي كنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: