سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۶۶۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۴- ۱۶: ۱۱
یک تولیدکننده کاشی و سرامیک
یک تولیدکننده کاشی و سرامیک با بیان اینکه عرضه کاشی و سرامیک بیش از تقاضای بازار است، گفت: متأسفانه با تشدید رکود نیمی از تولید سالانه ۵۰۰ میلیون متر مربعی کارخانجات در انبارها مانده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، عباس سمیعی  با اشاره به اینکه رکود ساخت و ساز باعث شده تا تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در 6 ماه نخست امسال با انباشت 300 میلیون متر مربعی محصولات خود روبه رو شوند، اظهار داشت: در حال حاضر بسیاری از کارخانجات کاشی و سرامیک کشور کمتر از ظرفیت خود فعالیت دارند و یا نیمه تعطیل هستند.

وی با انتقاد از عملکرد وزارت صنعت در صدور مجوزهای بسیار واحدهای تولیدی کاشی و سرامیک، گفت: هم اکنون 130 واحد تولیدی مشغول فعالیت در سطح بازار هستند که این میزان بیش از ظرفیت کل کشور است .

مدیر عامل شرکت کاشی و سرامیک البرز با اعلام اینکه عرضه کاشی و سرامیک بیش از تقاضای بازار است، افزود: متأسفانه با تشدید رکود نیمی از تولید سالانه 500 میلیون متر مربعی کارخانجات در انبارها قرار دارد.

سمیعی بر لزوم افزایش صادارت کاشی و سرامیک تأکید کرد و اظهار داشت: باید یک کارگروه ویژه برای تسهیل صادرات کاشی و سرامیک کشور فراهم شود تا بخشی از مشکلات تولیدکنندگان این بخش رفع شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: