سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۶۷۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۴- ۵۴: ۲۲
دومین مجمع عمومی بسیج شهرستان گرمسار با محوریت بررسی گزارش عملکرد شوراهای اقشار و کارگروه های تخصصی شهرستان گرمسار با حضور اعضای شوراهای اقشار و هیئت رئیسه مجمع و قربانعلی مقبلی رئیس مجمع بسیج گرمسار برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در گرمسار، قربانعلی مقبلی، رئیس مجمع بسیج شهرستان گرمسار در دومین مجمع عمومی بسیج با حضور فرمانده سپاه ناحیه گرمسار، سرگروه های حلقه های صالحین و نخبگان و اعضای شورای اقشار، اظهار داشت: اعضای هیئت رئیسه این مجمع در یک رأی گیری توسط بسیجیان و پیشکسوتان سپاه ناحیه گرمسار انتخاب شده است و آغاز به کار کرده اند.
وی با اشاره به اینکه اعضای هیئت رئیسه به صورت ماهانه؛ مسائل و مشکلات اقشار را مورد بحث قرار می دهند، افزود: این مجمع بازوی قوی برای مدیریت و فرماندهی سپاه است.
رئیس مجمع بسیج شهرستان گرمسار بیان کرد: این مجموعه نیرو های فکری و عقیدتی انقلاب بود که در مقابل استکبار و فتنه های گوناگون ایستادگی کردند و بعد از مدتی با تشکیل بسیج سازماندهی شدند و از انقلاب اسلامی دفاع کردند.
مقبلی خاطرنشان کرد: طبق اصل 150 قانون اساسی وظیفه سپاه و بسیج دفاع از ارزش ها و حدود نظام مقدس جمهوری اسلامی است و این وظیفه ما و تمامی تشکل های بسیج است.
وی تصریح کرد: انقلاب با تمام فراز و نشیب ها راه خود را پیش می برد و امروز تحت عنوان جبهه مقاومت در مقابل استکبار ایستاده است.
رئیس مجمع بسیج شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه حاضرین در مجمع از نخبگان و پیشکسوتان و برترین های بسیج هستند؛ گفت: همه باید گوش به فرمان ولایت ؛ بازوی قوی سپاه و مسئولین اجرایی کشور باشیم.
گفتنی است؛ در پایان از سرگروه ها و کارگروه های تخصصی اقشار بسیج در این مجمع تقدیر به عمل آمد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar