سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۷۹۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴- ۵۹: ۱۰
رئیس اداره بهزیستی نمین:
رئیس اداره بهزیستی شهرستان نمین گفت: بیش از 10 درصد جمعیت این شهرستان را سالمندان تشکیل می دهد.

رضا رضایی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از نمین،با بیان اینکه جمعیت کل شهرستان 61 هزار و 90 نفر است، اظهار کرد: شش هزار و 465 نفر از جمعیت کل شهرستان نمین که متشکل از بیش از 10 درصد آن بوده، سالمند است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نمین با اشاره به اینکه افراد 60 سال و به بالاتر سالمند اطلاق می شود، گفت: در شهرستان نمین 21 هزار و 50 نفر را سالمند شهری و 44 هزار و 95 نفر را سالمند روستایی تشکیل می دهد.

وی افزود: به تمامی سالمندان نیازمند علی الخصوص سالمندان معلول خدماتی رایگان از قبیل پوشینه، سمعک، ویلچر، عصا و دیگر لوازم توانبخشی و بهداشتی ارائه و کلاس های آموزشی و توانمندی ویژه سالمندان برگزار می شود.

رضایی گفت: در سطح استان اردبیل چهار مرکز نگهداری از سالمندان با ظرفیت قانونی 200 نفر فعالیت می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه های انجام شده در هفته سالمندان اشاره کرد و اظهار کرد: برپایی ایستگاه سلامت در شهر نمین، بازدید از سرای سالمندان مرحمت اردبیل، دلجویی و بازدید از سالمندان شهرستان نمین، حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه و برگزاری کارگاه های آموزشی از برنامه های اجرا شده در هفته سالمندان بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar