سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۹۱۳۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۴- ۲۶: ۱۹
نفرات برتر هفته دوم برترین های المپیاد ورزش خواهران بسیج معرفی شدند.
به گزارش خبرگزاري بسيج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، هفته دوم مسابقات برترین های المپیاد ورزش خواهران بسیج به مناسبت بزرگداشت روز 13 آبان و یادواره شهید طیبه واعظی در مجموعه ورزشی 5 آذر و مجموعه ورزشی آفتاب تهران برگزار شد.در هفته دوم این مسابقات که ورزشکاران 28 استان حضور دارند، خواهران بسیجی در 5 رشته تیراندازی، تیروکمان، جودو، کاراته و دوومیدانی با هم رقابت کردند.

گفتنی است هفته سوم و نهایی این رقابت ها نیمه اول آذرماه برگزار می شود.

نتایج کامل هفته دوم برترین های المپیاد ورزش خواهران بسیج به شرح زیر است:

تیراندازی:

تپانچه بادی: 1- منیژه زارع (یزد) 2- زهره صادقی (یزد) 3- منیژه رضوی (خراسان جنوبی)

تفنگ بادی: شکوه طالبی( مرکزی) 2- نگار عزت پناه (ایلام) 3- آرمینا صادقیا( ایلام)

دوومیدانی:

ماده 400 متر: 1- سیده ندا قریشی( کردستان)

ماده 800 متر: 1-کیمیا روحانی( کردستان) 2- فاطمه داربی(آذربایجان شرقی) 

پرتاب دیسک: 1-زهرا ولی پور(هرمزگان) 2- فرزانه ملکی( استان تهران) 3- آنیتا چوب تراش (کردستان)

پرتاب وزنه: 1-فاطمه محمدی(زنجان) 2- مریم بارانی(یزد) 3- لیلا قادری( تهران)

پرش طول: 1- زهرا آتش دهقان(هزمزگان) 2- سیده ندا قریشی(کردستان) 3- یاسمن معاون(یزد)

پرش سه گام:1- مریم کاظمی(یزد) 2- فاطمه خباززاده (یزد) 3- صدیقه هادی پور( قزوین)

کاراته:

کومیته منهای 47: 1- لیلا برجعلی(قزوین) 2- فاطمه صفری ( تهران بزرگ) 3- معصومه سماقی(البرز)

کومیته مثبت 54: الهه دمیر چلو( تهران بزرگ) 2- فاطمه چکیده( گیلان) 3- مهسا دهقان(البرز)

کومیته منهای 54: پریا هاشمی ( تهران بزرگ) 2- لیلا بهنیا(بوشهر) 3- کوثر اسدی(کرمانشاه)

کاتای انفرادی: 1- آیدا علیجان پور( تهران بزرگ) 2- نگین مهدیون( زنجان) 3- مبینا قاسمیان( مازندران)

جودو: 

وزن منفی 40 کیلوگرم: 1- فاطمه نظرزاده (لرستان) 2- آیستان ولی زاده( آذربایجان شرقی) 3- پریسا قیانوری( همدان)

وزن منهای 22 کیلوگرم: 1- زینب هراتی(خراسان رضوی) 2- محدثه زاده( کهکیلویه و بوبر احمد) 3- نسرین تاری زاده( آذربایجان شرقی)

وزن منفی 48 کیلوگرم: 1- الهه جمالی( خراسان شمالی) 2- فرشته فرخاری (خراسان رضوی)

وزن منهای 52 کیلوگرم: 1- شکیبا هدایت پور (تهران بزرگ) 2- یاسمن احمدی راد(همدان) 3- سحر ملکشاهی(لرستان)

وزن منهای 57 کیلوگرم: 1- نگار زاد محمد( آذربایجان شرقی) 2- فاطمه وکیلی ( خراسان رضوی) 3- مریم اله ورن( زنجان)

وزن مهنای 63 کیلوگرم: 1- فاطمه سلیمی بنی( چهارمحال و بختیاری) 2- پریسا رضایی 3 – مریم عبداللهی

وزن مهنای 70 کیلوگرم: 1- جدیث قیاسوند( همدان) 2- زهرا مبارک (خراسان رضوی) 3- فاطمه قهرمان( خراسان شمالی)

وزن مثبت 70 کیلوگرم: زیبا اکبری( آذربایجان شرقی) 2- نازنین یزدانی (خراسان شمالی)

تیروکمان:

ریکرو: 1- رویا نوریان(اصفهان) 2- محدثه فائقی(آذربایجان غربی) 3- مریم کاکایی(تهران بزرگ)

کامپوند: 1- نیکا حسن زاده( مرکزی) 2- نگار شکری(تهران بزرگ) 3- به آفرین درویش( همدان)
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
آموزش‌خبرنگاری
tc_sar
tl_sar