سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۵۹۳۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۴- ۳۶: ۱۳
به همت سپاه ناحیه طارم:
گردهمایی مصون سازی فرهنگی با موضوع ازدواج و افزایش جمعیت با حضور کارکنان و سربازان در سپاه ناحیه طارم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، حجت الاسلام محمدی در مراسم گردهمایی مصون سازی فرهنگی با اشاره به اهمیت ازدواج و تولید نسل و افزایش جمعیت در کشور گفت: یکی از مهم ترین اهداف ازدواج تولید نسل است.

محمدی با اشاره به حدیث پیامبر اکرم (ص) افزود: من در روز قیامت به کثرت امت خود مباهات می کنم تصریح کرد: خود پیامبر هم به بیشتر شدن شیعیان حضرت علی (ع) و امت مسلمان مباهات می کند.

وی افزود: مقام معظم رهبری چند بار در مورد افزایش جمعیت کشور سخنرانی کرده اند که نشان از اهمیت این موضوع دارد و تاکید دارند که جمعیت کشور افزایش پیدا کند تا از لحاظ علمی و اقتصادی پویایی لازم را داشته باشد.

محمدی ادامه داد :هر کس که فکر می کند با تولید نسل و افزایش جمعیت وضعیت اقتصادی اش ضعیف می شود اشتباه می کند چون روزی هرکس آماده است و خداوندی که روز یک نفر را می دهد یقینا روزی چند نفر را هم خواهد داد.

حجت الاسلام محمدی به فوائد ازدواج از جمله فرار از شیطان، آرامش روحی، تکثیر و افزایش جمعیت، درک واقعیات زندگی، احساس مسئولیت اشاره کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar