سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۰۱۰۶۵
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴- ۲۳: ۰۹
ذوعلم خبر داد
مدیر مرکز رسانه‌ای شیرازه از تولید تیزر سینمایی از کتاب‌های منتشر شده در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، احمد ذوعلم، مدیر مرکز رسانه‌ای شیرازه، به فعالیت‌های جدید این مرکز در حوزه تولید تیزر سینمایی با محوریت کتاب خبر داد و گفت: تولید تیزر سینمایی برای کتاب «دختر شینا» یک تجربه جدید بود که هم مورد استقبال مخاطبان عام قرار گرفت و هم مخاطبان خاص نشر. هدف اصلی در تولید این تیزر سینمایی، استفاده از ظرفیت تولیدات رسانه‌ای برای علاقه‌مند کردن بیشتر مردم به کتاب و کتابخوانی است.

وی با بیان اینکه تولید تیزر سینمایی «دختر شینا» نیز برای معرفی بهتر این کتاب انجام شده است، ادامه داد: این کار هزینه قابل توجهی نسبت به دیگر روش‌های تبلیغی کتاب دارد. در این رابطه هم کتاب باید قابلیت لازم برای این کار را داشته باشد و هم ساز و کار توزیع آن به نحوی باشد که هزینه‌های این قبیل امور را جبران کند.

مدیر مرکز رسانه‌ای شیرازه از تولید تیزرهای سینمایی برای کتاب‌های جبهه فرهنگی انقلاب خبر داد و یادآور شد: اگر احساس کنیم که تولید تیزرهای این‌چنینی، با توجه به تیزر «دختر شینا»، روند مثبتی دارد این کار را ادامه می‌دهیم. در این صورت خود ناشران نیز تمایل خواهند داشت که کتاب‌هایشان با این شیوه معرفی شود.

به گفته ذوعلم؛ در حال حاضر نیز ایده‌هایی برای تولیدات بیشتر در این زمینه وجود دارد، اما اخبار آن پس از به نتیجه رسیدن مطرح خواهد شد.

وی از تولید تیزر سینمایی در حوزه کتاب‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: در این رابطه کتاب‌هایی که قابلیت تبدیل به تیزر سینمایی داشته باشند، مد نظر قرار خواهند گرفت. کتاب‌هایی که بستر روایی و داستانی داشته باشند. در این رابطه هم کتاب‌های داستانی و هم کتاب‌های خاطرات جبهه فرهنگی انقلاب مورد توجه قرار می‌گیرند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar