سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۰۲۳۷۴
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴- ۰۷: ۱۰
مراسم اختتامیه این جشنواره از ساعت 18 در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد. اجرای این برنامه به عهده سیدجواد هاشمی بود و از نکات مثبت این برنامه عدم سخنرانی مسئولان حاضر در سالن بود.

در بخش کودک و نوجوان تندیس و دیپلم افتخار به حسین چراغی برای نمایش «طلسم زمانه» و فاطمه باغبادی برای نمایش «قالی مادربزرگ» اعطا شد.

در بخش رادیو تئاتر دیپلم افتخار به رحمان قدمی برای نمایش «مرز» و رضا داداشی برای نمایش «بال‌های خیس بادبادک» تقدیم شد.

در بخش عکس حسین اسماعیلی رتبه نخست را به خود اختصاص داد و بهار نیک‌پور و مسعود میرمیری حائز رتبه‌های دوم و سوم شدند.

در بخش پوستر رتبه نخست به محمد افشار اختصاص یافت و یحیی پاکدل و کمال کجوئیان به ترتیب سوم و دوم شدند.

در بخش نمایشنامه‌نویسی با تقدیر از سیروس همتی برای نمایشنامه «کلارینت» و عباس جان‌پناه برای نماینشامه «92 درصد زندگی» جوایز به ترتیب تقدیم شد به:

1- مهرداد کوروش‌نیا برای نمایشنامه «قرار»

2-محسن میرزا علوی برای نمایشنامه «خاک، خون، نفت»

3- محسن عظیمی برای نمایشنامه «10-64»

در بخش خیابانی جشنواره مقاومت جوایز به شرح زیر اهدا شد:

الف) بخش طراحی صحنه و فضا

1- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟»

2- مرضیه رادمنش برای «نفت بازی»

3-کژال رستمی برای «عروسی آشتی»

 

ب) موسیقی

1-نوید لاهیجی «شاخه افرا، ریشه نخل»

2- بهنام سوزنی «گره هشتم»

 

پ) طرح و ایده

1- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟»

2- پیام عزیزی برای «همین روزها»

 

ت)بازیگر زن

1- الهه پورجمشید برای «گره هشتم»

2-فاطمه رادمنش برای «نفت بازی»

3-منیژه قاضی حاجیان برای «شاخه افرا، ریشه نخل»

 

ث)بازیگر مرد

1- محمدهادی عطایی برای «همین روزها» و مصطفی کولیوندی برای «گره هشتم و روزی روزگاری جنگ»

2- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟» و علی محمد رادمنش برای «نفت بازی»

 

ج)کارگردانی

1- بهنام کاوه برای «تابستان جنگ کجا بودی؟»

2- پیام عزیزی برای «همین روزها»

3-  علی محمد رادمنش برای «نفت بازی»

 

در این بخش از بازیگران خردسال تقدیر ویژه به عمل آمد.

در بخش صحنه‌ای جشنواره پانزدهم مقاومت جوایز به شرح ذیل اهدا شد:

الف) موسیقی

1- مانی ارمغان برای «ایوب زمانی»

2- آرش والی نژاد برای «جان گز»

3- قاسم رجبی و محمد جهانی نصب برای «مجلس قیام آمل» و بهنام رحیمی برای «خون و ماتیک»

 

ب) طراحی صحنه

1- سیامک احصایی برای «جان گز»

2- علیرضا مهران برای «سبز، سفید، سرخ»

3- علی حیدری برای «بهشت پنجاه درجه بالای صفر»

در این بخش از لیلا رفیع زاده برای طراحی صحنه «خون و ماتیک» تقدیر به عمل آمد.

 

پ) نمایشنامه‌نویسی

1- سید علی موسویان برای «سبز، سفید، سرخ»

2- هاله مشتاقی‌نیا برای «جان گز»

3- صحرا رمضانیان برای «خون و ماتیک» و طیبه نیک آزاد و علی حیدری برای «بهشت پنجاه درجه بالای صفر»

 

ت) بازیگری زن

1- طیبه نیک آزاد برای «بهشت پنجاه درجه بالای صفر»

2- رویا میرعلمی برای «جان گز» و شهره مکری برای «سبز، سفید، سرخ»

3- مانلی حسین‌پور «خون و ماتیک»، شیما ملکیان برای «آوازهای سرشام» و پرستش سلطانی «ایوب زمانی»

در این بخش از ناهید سلیمی برای بازی در «جان گز» تقدیر ویژه به عمل آمد.

 

ث) بازیگری مرد

1- سید علی موسویان برای«خون و ماتیک»

2- علیرضا مهران برای «آوازهای سر شام» و امیر کربلایی زاده برای «سبز، سفید، سرخ»

3- حامد مکملی برای «خاک شیرین»، هومن کیایی و فرزین صابونی برای «جان گز»

در این بخش از حسین مسافرآستانه برای بازی در «جان گز» و همچنین گروه بازیگری نمایش «شام آخر» و محمد پارسا قره‌داغی برای بازی در «قرار» تقدیر ویژه به عمل آمد.

 

ج) کارگردانی

1- نیما دهقان برای نمایش «جان گز»

2- سید علی موسویان برای «سبز، سفید، سرخ»

3- سروش طاهری برای «خون و ماتیک» و کاوه مهدوی برای «آوازهای سرشام»

 

همچنین دبیرخانه جشنواره «تابستان جنگ کجا بودی» در بخش خیابانی و سه اثر «جان گز»، «سبز، سفید، سرخ» و «آوازهای سرشام» را برای حضور در بخش صحنه‌ای جشنواره فجر به دبیرخانه جشنواره معرفی کرد .

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: