سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۰۷۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۴- ۰۲: ۰۹
نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: اقتصاد از مهمترین مسئله امروز ما است راه باز شده است و این ما هستیم که باید نشان دهیم چگونه باید عمل کنیم.

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، آیت الله سید کاظم نور مفیدی در جمع مدیران دستگاه‎های اجرایی اظهار کرد: امروز مهمترین مسئله کشور ما مسائل اقتصادی است و همه متوجه این موضوع شدند و با تمام وجود آن را لمس کردیم.

وی تصریح کرد: در پس برجام شرایط بسیار خوبی پیش آمده است و به شکر خدا دیروز پی ام دی پرونده آن بسته شد و امیدواریم تحریم‎ها یکی پس از دیگری برداشته شود.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان بابیان اینکه امروز تحریم‎ها را نمی‎توانیم بهانه قرار دهیم، گفت: در قرآن کریم اشاره شده است که خدا دشمن را از زمین برخواهد داشت ‎ و عرصه را برای فعالیت آماده می‎کند وخدا منتظر خواهد شد که چگونه عمل می‎کنیم.

نور مفیدی بیان داشت: اقتصاد از مهمترین مسئله امروز ما است راه باز شده است و این ما هستیم که باید نشان دهیم چگونه باید عمل کنیم.

وی گفت: یکی از مهمترین موضوعات اقتصاد تولید است و تولید مبتنی بر سرمایه‎گذری است و تا سرمایهگذار در وسط میدان نباشد تولید پا نخواهدگرفت.

امام جمعه گرگان با بیان اینکه باید بیندیشیم که امروز از نگاه قرآنی سرمایه‎گذاری چه جایگاهی دارد، گفت: در معارف اسلامی از ثروت تعریف و بسیار بد گویی شده است و باید بیندیشیم آیا سرمایه‎دار بودن مطلقا خوب است یا بد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه در دنیایی غرب سرمایه‎داری شاید مطلقا خوب باشد، گفت: سرمایه‎داری در نگاه اسلام مطلقا خوب یا بد نیست و سرمایه به نگاه انسان بستگی دارد.

نور مفیدی با بیان اینکه اگر نگاه به سرمایه نگاه مادی و شخصی باشد ولا اینکه در راه تولید استفاده شود بد است، گفت: اما اگر نگاه به سرمایه نگاه خدمت به جامعه و شکور و مکت و راه خدا باشد کری بسیار خوب است.

وی با بیان اینکه کسانی که به دنبال این هستند که سرمایه را تنها انبار کنند و در راه خدمت به مردم و فی سبیل الله استفاده نکنند خداوند وعده داده عذاب دردناکی در انتظار آنها خواهد بود، گفت: نگاه سرمایه‎داری در آیین ما نه تنها مظلوم نیست بلکه اگر در مسیر کمک به مردم و در راه خدا باشد بهترین سرمایه‎داری است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar