سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۱۳۶۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴- ۴۸: ۱۴
تشکل‌های دانشجویی استان قم:
در بیانیه تشکل‌های دانشجویی استان قم به مناسبت نهم دی بیان شده است: 9 دی ماه برای ما ملاک بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها بوده و یکی از مهمترین تصمیمات ما انتخابات پیش رو است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم جمعی از تشکل‌های دانشجویی استان قم مانند بسیج دانشجویی دانشگاه قم، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه فارابی، بسیج دانشجویی دانشگاه فارابی، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد قم، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم و بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم به مناسبت نهم دی بیانیه‌ای صادر کرده که در متن آن آمده است:

پیامبراکرم(ص) فرمودند از فتنه‌های آخرالزمان کراهت نداشته باشید که منافقان رانابود می‌کنند.

درخت تنومند انقلاب اسلامی درحالی به 31 امین سال خود رسیده بود که در تمام این مدت متحدین معاند خارجی و تابلوداران داخلی آنها، تبر به دست مشغول ضربه زدن به تنه نهال دیروزی و درخت تنومند امروزی بوده‌اند.
به راستی که دشمنان ما از جاهلان هستند، زیرا هیچ وقت متوجه آن نشدند که تیشه زدن به این درخت، حاصلی جز روییدن جوانه‌هایی تازه نداشته است.
در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است: نتیجه تمام توطئه‌های این سال‌ها، سبب بیدار شدن ملت ایران بوده است، امروز، ملت ایران از هر لحاظ بیمه است، زیرا با سر بلندی از چند فتنه بزرگ بیرون آمده و آنها را پشت سر گذاشته است.
تاریخ انقلاب در 9 دی ماه 88 به ایستگاه افتخاری دیگر رسید. سیل خروشان ملت که لبریز نفرت از سران آمریکایی اسرائیلی فتنه و همچنین ساکتان آن بودند، از هر قشر و گروهی به خیابان‌ها ریختند و اعلام انزجار خود را با هر وسیله‌ای که می‌توانستند، نسبت به فتنه‌گران، نشان دادند و اینگونه یوم اللهی دیگر را خلق کردند.
امروز و در کشاکش توطئه‌های معاندین متحد خارجی و اذناب داخلیشان، شاهد پروژه خطرناک نفوذ هستیم که قصد خارج کردن انقلاب را از ریل اصلیش را دارند، اما باید بدانند که ملت ایران بیدار و آگاه است و موج عظیم تخریب‌ها علیه ارکان نظام از شورای نگهبان تا نهادهای پاسدار انقلاب را دیده و رصد می‌کند.
مسئولان و خدمتگزاران به ملت آگاه باشند که ما پیرو آن امامی هستیم که در وصیت‌نامه خود می‌فرماید «... و وصیت اینجانب به جوانان عزیز دانش‌سراها و دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها آن است که خودشان شجاعانه در مقابل انحرافات قیام کنند تا استقلال و آزادی خود و کشور و ملت خودشان مصون باشد... تبلیغات و مقالات و سخنرانی‌ها و کتب و مجلات برخلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است و بر همه ما و همه مسلمانان جلوگیری از آنها واجب است و از آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور اسلامی و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، به طور قاطع اگر جلوگیری نشود، همه مسئول هستند.

مردم و جوانان حزب‌اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور کردند، به دستگاه‌های مربوطه رجوع کنند و اگر آنها کوتاهی کردند، خودشان مکلف به جلوگیری هستند، خداوند تعالی مددکار همه باشد
در بخشی دیگر از این بیانیه یادآور شده است: اکنون دانشگاه‌های ما به محل آمد و شد فتنه‌گران تبدیل شده است و جالب آنکه با وقاحت تمام حضور پیدا کرده و به سخنرانی می‌پردازند و قصد تطهیر خود و سرانشان را دارند، آخر مگر ملت ایران، وطن‌فروشی‌های شما را فراموش می‌کنند؟
سوال اصلی اینجاست که به چه حقی مجوز حضور برای این آقایان در برخی دانشگاه‌های استان صادر می‌شود تا در شهر کریمه اهل بیت(س) شاهد حضور و سخنرانی این چنین افرادی باشم.

گویی مسئولان برخی دانشگاه‌های استان قم خروش انقلابی مردم در 9 دی ماه 88 را فراموش کرده‌اند.
روسای دانشگاه‌ها و مسئولان آن توجه داشته باشند که ما پیرو رهبری هستیم که فتنه را خط قرمز نظام قرار می‌دهند.
همانطوری که بیان شد 9 دی ماه برای ما ملاک بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها است و یکی از مهمترین تصمیمات ما انتخابات پیش رو است.

برای ما فتنه یک مرز مشخص است و هر آنکس که در فتنه‌ها بصیرت نداشته و با فتنه‌گران هم مسیر بوده و یا در برابر آن سکوت کرده است، از نظر امت حزب‌الله مردود است.
تشکل‌های دانشجویی استان قم یقین دارند که اگر این تسامح و تساهل نظام ادامه پیدا کند و با شناختی که از این جمعیت گستاخ فتنه‌گر داریم، بعید نیست در آینده‌ای نزدیک جای شاکی و مجرم عوض شده و شاهد این باشیم که در دادگاهی صحرایی، افتخارآفرینان یوم‌الله 9دی را محاکمه کنند.

پس باید همه‌ ما تلاش کنیم تا بستر اجتماعی محاکمه‌ قانونی سران فتنه و آنهایی که با ایشان در این جرم بزرگ شریک بودند، فراهم شود تا قوه‌ قضاییه بتواند به بهترین شکل و بدون هر نوع سوءاستفاده و فضاسازی سیاسی، مهر مختومه بر این پرونده‌ تا امروز باز مانده، بزند.
در بخش پایانی بیانیه خطاب به مسئولان تصریح شده است: در پیشگاه‏ قرآن‏ کریم‏ به‏ خداوند قادر متعال‏ سوگند یادکرده‌اند که از نظام 280 هزار شهیدی خمینی(ره) دفاع کنند.

پس اکنون بر آن مصحفی که به آن قسم خورده‌اید نظر کنید تا ببینید به خط خدا بر آن نوشته «إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقاکُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلیمٌ خَبیر».
نکته آخر که سخن تشکل‌های دانشجویی استان قم است به حامیان فتنه: دیگر گذشت آن زمان که گذر زمان، غبار فراموشی را بر اذهان جامعه بنشاند، سعی بیهوده نفرمایید، ما آزمون 9 دی را پشت سر گذاشتیم. آزموده را آزمودن خطاست.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar