سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۱۴۳۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۴- ۲۶: ۲۳
امام جمعه گرمی:
جناح هاي سياسي كه بايد باعث افزايش بصيرت مردم بشوند باعث گمراهي مردم مي شوند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرمی، حجت‌الاسلام یدالله صفری، امام جمعه گرمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان گرمي ضمن دعوت عموم به تقوا گفت: خداوند انسان را مسافر دنيا و با فطرتي پاك خلق كرده است.

وی با بيان اينكه خداوند انسان را بهشتي خلق كرده است اظهار كرد: فطرت پاك انسان و فرستادن 124هزار پيامبر براي شكوفايي اين فطرت پاك انسانها، دادن عقل براي انديشيدن و انتخاب راه صحيح و باز بودن در توبه براي هميشه به روي انسانها از جمله عنايت خداوند متعال براي بهشتي كردن بنده هاست مگر اينكه بنده اي در انتخاب راه نادرست اسرار داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمين صفري با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري در مورد نفوذ دشمنان بعد از توافق هسته اي اظهار كرد: روزي در تهاجم فرهنگي جوانان مورد هدف بود و اما امروز توده مردم و صاحبان قدرت و مسئولين كشور مورد هدف است.

وي با بيان اينكه در ادبيات سياسي كشور دو واژه اصولگرايي و اصلاح طلبي هر دو داراي معناي خوب و مناسبي است اما جاي تاسف اينجاست كه اين جناح هاي سياسي كه پرچم اصولگرايي و اصلاح طلبي را به دست گرفتند بدون توجه به ماهيت اين كلمات آن را ابزاري براي رسيدن به قدرت و چگونگي نفوذ سياسي در كشور قرار داده اند.

خطيب جمعه گرمي كفت: جناحي كه بايد باعث افزايش بصيرت مردم بشوند باعث گمراهي مردم مي شوند.

حجت‌الاسلام و المسلمين یدالله صفری گفت: اين جناح ها در حالي كه كشور در زمان حساسي قرار گرفته و مال مردم از طريق فساد اقتصادي غارت مي شود در عرصه سياسي دعوا مي كنند و هر جناح به فكر نفوذ سياسي بيشتر در كشور است و اين رفتار ها و بي بصيرتي آنها چشم طمع و نفوذ دشمنان را بيشتر كرده است

وي با بيان اينكه هيچ وقت جناحي عملكرد جناحي را تاييد نمي كنند گفت: در حالي كه جواني براي دريافت سه ميليون وام ازدواج و شروع زندگي تازه اسير است، در كشور پنجاه هزار ميليارد تومان توسط 400نفر غارت مي شود كه با بررسي مشخص مي شود كه اين فساد اقتصادي توسط و به حمايت قلدورهاي اين جناح ها صورت گرفته است.

خطيب نماز جمعه با بيان اينكه دشمنان بي شك در انتخابات آتي به فكر نفوذ سياسي در كشور هستند از مردم خواست در انتخابشان اسير واژ ه هاي اصولگرايي و اصلاح طلبي نشوند و در كشور و براي انتخاب بهتر به انسانهاي با تقوا، ولايتمدار، با ايمان و با اعتقاد قوي و صادق نياز است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar