سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۱۹۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴- ۵۶: ۱۵
نماینده مردم شوشتر در گفتگو با بسیج عنوان کرد
وارد کردن برنج از کشوری همچون آمریکا که موضع متخاصم با جمهوری اسلامی دارد و مقام معظم رهبری رهبری صراحتا واردات از این کشور را منع کردند هیچ توجیه علمی و منطقی ندارد و باید با افرادی که این اقدام را کردند برخورد شود.

سید محمد سادات ابراهیمی نماینده مردم شوشتر و عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج اظهار کرد: واردات محصولات کشاورزی از هر کشوری توجیه ندارد و به تولید ملی و قشر ضعیف جامعه ضربه می زند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع واردات برنج همواره در سالهای گذشته مورد اعتراض کمیسیون کشاورزی و نمایندگان تولید کننده برنج بوده است و نمایندگان مجلس طرحی را در کمیسیون کشاورزی آماده کرده اند که بیانگر ممنوعیت واردات محصولات آمریکایی است.

عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تصریح کرد: وارد کردن برنج از کشوری همچون آمریکا که موضع متخاصم با جمهوری اسلامی دارد و مقام معظم رهبری رهبری صراحتا واردات از آمریکا را منع کردند هیچ توجیه علمی و منطقی ندارد و باید با افرادی که این اقدام را کردند برخورد شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar