سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۲۱۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴- ۳۹: ۱۰
در واکنش به اظهارات مدیرکل بورس سازمان دانشجویان:
دانشجوی بورسیه درر واکنش به اظهارات حاجی زاده، مدیر کل بورس در مورد اینکه ما نماینده دانشجویان بورسیه را به رسمیت نمی‌شناسیم،گفت: اصولا شما کسانی که دم از رعایت حقوق دانشجویان بورسیه می‌زنند را به رسمیت نمی‌شناسید، شما با همان تفکرات دانش وار خود درصدد حذف تفکر انقلابی و ارزشی از محیط دانشگاه هستید.
به گزارش خبرگزاری بسیج، دانشجوی بورسیه در واکنش به اظهارات حاجی زاده، مدیر کل بورس در مورد اینکه ما نماینده دانشجویان بورسیه را به رسمیت نمی‌شناسیم گفت: از شما جز این نیز انتظار نمی‌رود، شما که اعضای کمیسیون اصل 90، اعضای کمیسیون آموزش و تصمیمات آنها، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، کمیته‌ای که توسط مقام معظم رهبری جهت حل مشکلات دانشجویان بورسیه تشکیل شد را به رسمیت نشناخته اید.
وی ادامه داد: اصولا  شما کسانی که دم از رعایت حقوق دانشجویان بورسیه می‌زنند را به رسمیت نمی‌شناسید، شما با همان تفکرات دانش وار خود درصدد حذف تفکر انقلابی و ارزشی از محیط دانشگاه هستید. 

این دانشجوی بورسیه با اشاره به اینکه سخنگوی دانشجویان بورسیه بارها شما را به رعایت اخلاق و اجرای قانون فراخوانده است تصریح کرد: با وجود این شما هیچ یک از این توصیه‌ها را نپذیرفته‌اید و به همین خاطر به شما توصیه می‌کنم مطالعه‌ای بر تاریخ معاصر داشته باشید تا دریابید کسانی که از ریل قانون خارج و به سمت دیکتاتوری رفته اند چه سرنوشتی داشته‌اند.

وی در پایان سخنان خود گفت: قوه قضاییه تمام تحرکات و تصمیمات شما را رصد می‌کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar