سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۳۱۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴- ۰۱: ۱۵
کارشناس فرهنگی در گفتگو با بسیج:
مسئولان مراقب جهت گیری های فرهنگی خود باشند و وقتی از امام و شهدا صحبت می کنند آرمان های آنها را نیز بگویند و واقعیت ها را تحریف نکنند.
سید محمد امین موسوی کارشناس فرهنگی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: مسئولان مراقب جهت گیری های فرهنگی خود باشند و وقتی از امام و شهدا صحبت می کنند آرمان های آنها را نیز بگویند و واقعیت ها را تحریف نکنند.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحت در میان مسئولان و مردم نیاز داریم افزود: فرقه هایی در جهان از طرف غرب مأمورند که جهان اسلام را از هم جدا کنند.

وی گفت: فرقه ای که ندای تکفیر سر داده و همه مسلمانان چه شیعه و چه سنی را کافر می داند و به قتل می رساند خیلی از علمای اهل سنت را نیز کشته شده اند باید خطر این فرقه های تکفیری را برای مردم معلوم کنیم تا جوانان ما با الفاظ زیبای جهاد گمراه نشوند.

موسوی اظهار داشت: جهادی با ارزش است که در مقابله با دشمنان اسلام باشد نه جهاد بامسلمانان و کشتن آنها چرا این تکفیری ها هیچ فتوایی بر علیه اسرائیل صادر نکرده اند چرا همه فتوا های آنها بر علیه مسلمان ها است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar