سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۳۵۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۴- ۵۵: ۲۳
مشاور عالی نهاد رهبری در دانشگاه ها:
مشاور عالی نهاد رهبری در دانشگاه ها با تاکید بر لزوم حفظ وحدت ملی گفت: امنیت ملی در سایه اقتدار رهبری حاصل می شود و راه حفظ اقتدار رهبری در وحدت کشور است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از سرپل ذهاب، آیت الله علیرضا مستشاری در جمع مردم سرپل ذهاب سلامتی و امنیت را بهترین نعمت های خداوند دانست و گفت: امنیت کشور که به برکت خون شهدا و امام شهدا برای ملت ایران حاصل شده در حالی برقرار است که دور تا دور کشور را ناامنی فراگرفته و تمام برنامه های آمریکا درمنطقه برای ایجادناامنی در ایران بوده است.

 

وی بابیان اینکه شکر نعمت سبب فزونی و حفظ آن می شود، افزود: امنیت ملی کشور امروز به سبب اقتدار رهبرمعظم انقلاب است و شکرگزاری در برابر این نعمت با حفظ و حراست از اقتدار رهبری حاصل خواهدشد.

 

مشاور عالی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور ادامه داد: تضعیف اقتدار وجایگاه رهبری به ضرر تمام کشور است لذا برهمه واجب است که برای حفظ امنیت ملی اقتدار رهبری را حفظ کنند.

مستشاری رمز حراست از اقتدار رهبری را در وحدت ملی عنوان کرد و گفت: حفظ اقتدار رهبری با شعاردادن میسر نمی شود و تنها راه آن وحدت کشور است لذا مشاهده می شود که دشمن برای ایجاد ناامنی درجهان اسلام از حربه ایجاد تفرقه دربین مذاهب اسلامی استفاده می کند.

 

وی تصریح کرد: درزمان رژیم پهلوی برمذاهب اسلامی غیرشیعه ظلم های بسیاری صورت می گرفت اما امروز به برکت جمهوری اسلامی تمامی مذاهب و اقلیت های دینی در کنار هم و با حقوق یکسان زندگی می کنند.

مستشاری در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات 7 اسفند اشاره کرد و اظهارداشت: یکی از موارد مهم در جریان انتخابات شناخت فرد اصلح است لذا بایستی شرایط اصلح بودن و راه های رسیدن به آن را فراگرفت.

 

وی ادامه داد: مردم بهتر از هرکسی می دانند که سخنان کدام یک از کاندیداهای انتخاباتی شانتاژهای تبلیغاتی است و کدام یک دلسوزی برای مردم وانقلاب است.

 

مستشاری با اشاره به فتنه 88 افزود: آنهایی که با دروغ تقلب در انتخابات کشور را دچار اغتشاش کرده و پس از بیانات  رهبری بازهم در کف خیابانها ماندند جزء فننه گران به حساب می آیند. افرادی بودند که به نتیجه انتخابات اعتراض داشتند اما پس از اعلام مواضع رهبر انقلاب صف خود را از فتنه گران جدا کردند.

وی ادامه داد: شفافیت و صداقت افراد در بیان مواضع بسیار مهم است و مردم باید کسی را انتخاب کنند که در بیان مواضع و دیدگاه های خود در مورد مسایل مهم کشور دو پهلو سخن نگوید.

 

مستشاری با تاکید برنقش پراهمیت مجلس خبرگان درکشور گفت: دشمنان نظام حاضرند در هیچ یک از انتخابات های کشور دخالت نکنند اما مجلس خبرگان رهبری را تسخیر نمایند.

 

وی در پایان  از مردم خواست در انتخاب های خود دقت کرده و فردا صلح را برای حضور در مجلس خبرگان انتخاب کنند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar