سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۴۰۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۴- ۳۹: ۱۳
فرمانده سپاه مراغه:
خبرگزاری بسیج: فرمانده سپاه مراغه در جمع سربازان این ناحیه گفت: فرهنگ عاشورایی الگویی برای تفکر و فرهنگ انقلابی و سرمشقی برای فرهنگ جبهه مقاومت در برابر دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، رضا سامی اظهار کرد: دشمن با توجه به شکست در توطئه های خود به دنبال ضربه زدن به باورهای دینی و اعتقادی و فرهنگ و تفکر جهادی و عاشورایی جوانان این مرز و بوم است.

وی افزود: با توجه به تهدیدات و توطئه های نرم دشمنان در عرصه های فرهنگی و اجتماعی با بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی و رسانه ای، هوشیاری قشر جوان جامعه ضروری است.

سامی بیان کرد: باید با هجمه های فرهنگی و نرم دشمنان با تکیه بر غیرت و فرهنگ جهادی و با تاسی از فرهنگ عاشورایی و منویات رهبری مقابله کرد.

وی با تاکید بر لزوم هوشیاری نسل جوان جامعه در برابر دشمن تصریح کرد: عرصه انتخابات آزمون مهمی برای جامعه بوده و انتخاب اصلح با تکیه بر آگاهی، بصیرت و ولایتمداری خنثی کننده طرح های شوم دشمنان است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar