سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۵۲۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۵- ۱۴: ۰۹
در شهرستان هندیجان:
امام جمعه هندیجان از ورود بیش از هزار نفر به هندیجان خبر داد وگفت:در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بازدید از مناطق عملیاتی جنوب بیش از هزار نفر از استان های مجاور در ایام نوروز وارد هندیجان شدند.
به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ،امام جمعه هندیجان از ورود بیش از هزار نفر به هندیجان خبر داد وگفت:در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بازدید از مناطق عملیاتی جنوب بیش از هزار نفر از استان های مجاور در ایام نوروز وارد هندیجان شدند. حجت الاسلام والمسلمین علی شمیل پور امام جمعه هندیجان در شامگاه  چهارشنبه  در گفت وگو به خبرنگار بسیج در هندیجان  اظهار کرد:بیش از ۲۱دستگاه اتوبوس در قالب بیش از ۱۴کاروان راهیان نور با جمعیت بیش از هزار نفر جهت استراحت چند ساعته وارد شدند. وی افزود:این کاروان ها از استان بوشهر و شهرهای گناوه در مساجد و حسینیه اقامت چند ساعته داشتند. وی با بیان استقبال جوانان از این مناطق عملیاتی گفت:اکثر این کاروان ها از جوانان و نسل جوان تشکیل شده و حضور خواهران از پایگاه های مقاومت بسیج نسبت به سال های گذشته بیشتر بوده است. شمیل پور امام جمعه هندیجان عنوان کرد:شهرستان هندیجان اولین مکان ورود به استان خوزستان است ازسمت بوشهر که هرساله شاهدا عزام این کاروان ها هستیم. وی با اشاره به خدمت رسانی در هندیجان بیان کرد:از اکثر مکان ها بازدید شد در هندیجان  که از همه عوامل اجرایی شامل آموزش و پرورش ، اداره راه و هلال احمر ، شبکه بهداشت و نیروی انتظامی و فوریت های ۱۱۵و شهرداری ، راهنمایی ورانندگی و هیأت امنای مساجد تفدیر وتشکر دارم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: