سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۵۳۴۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۵- ۱۵: ۱۴
بی بی سی فارسی با ترویج افکار خویش به نام سفره هفت سین ایرانی به قلب فرهنگ اصیلی ایرانی پرداخته است.
به گزارش خبرگزاری بسیج، بی بی سی فارسی با ترویج افکار خویش به نام سفره هفت سین ایرانی به قلب فرهنگ اصیلی ایرانی پرداخته است.

بنا بر این گزارش بی بی سی در مطلبی تحت عنوان " سفره‌های هفت‌سین شما؛ نوروز ۱۳۹۵ " تعدادی عکس از سفره هفت سین که البته معلوم نکرده از کجا بوده استفاده کرده و مدعی شده است که اینها سفره های هفت سین مردم ایران برای نوروز 95 می باشد.
 
 این رسانه استعمار پیر که هیچگاه خیرخواه ایران و ایرانی ها نبوده است در متن مطلب خود نوشته است که: " این عکس‌ها را مخاطبان بی‌بی‌سی از سراسر جهان، از سفره‌های هفت‌سین خود فرستاده‌اند." و سپس با نشان دادن چند سفره که در کنار آن سگ نیز قرار داده بود ایده های التقاطی خود را ترویج نموده است.

 اما نکته دیگر این بود که در یک سفره هفت سین دیگر عکسی از مزدور و اجرا کننده برنامه های استعمار گر پیر را قرار داده بود و با این کار خود نشان داده که محمد خاتمی مهره ای مهم برای آینده برنامه های انگلیسی ها در ایران می باشد و از هر راهی برای تبلیغ وی استفاده می نماید.

و البته مهمتر از آن این است که باید دید خاتمی خود را در قبال چی به این مکاران فروخته است!
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar