سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۶۱۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۵- ۵۱: ۱۲
مدیرکل امور کتابخانه‌های استان زنجان:
بیشتر وقت مردم در فضای مجازی سپری می‌شود پس باید معرفی کتاب و نقد و بررسی کتاب‌های منتشر شده در فضاهای مجازی را نیز مورد توجه قرار دهیم.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، مدیرکل امور کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با اشاره به اینکه بیشتر وقت مردم در حال حاضر در فضای مجازی سپری می‌شود گفت: در راستای اشاعه و تبلیغ کتاب‌خوانی باید فعالیت‌های معرفی کتاب و نقد و بررسی کتاب‌های منتشر شده در فضاهای مجازی را نیز مورد توجه قرار دهیم.

امیرعلی نیکبخش افزود: هیچ‌گاه نباید کتاب‌های الکترونیکی و کتابخانه مجازی جای کتاب را بگیرد

وی اظهار داشت: مردم می‌توانند با کسب آگاهی از کتاب‌های منتشر شده و معرفی‌شده در فضاهای مجازی به تهیه و مطالعه کتاب اقدام کنند.

مدیرکل امور کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با اشاره به نام‌گذاری سال 95 با عنوان سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل عنوان کرد: در تلاش هستیم برنامه‌ها و طرح‌های امور کتابخانه‌های استان زنجان تا حد توان در راستای تحقق شعار سال باشد.

وی بابیان راه‌اندازی کتابخانه‌های عمومی در استان زنجان خاطرنشان کرد: در راستای رسیدن به سند چشم‌انداز امور کتابخانه در تلاش هستیم با افزایش فضای کتابخانه‌ای و نیز برگزاری نشست‌های کتاب‌خوان و برنامه‌های متنوع اشاعه فرهنگ کتاب اقدام کنیم.

مدیرکل امور کتابخانه‌های عمومی استان زنجان در ادامه اظهار کرد: کتابخانه مجازی استان زنجان تا چند روز آینده با آغاز فعالیت در کانال‌های تلگرامی راه‌اندازی می‌شود.

وی بابیان آغاز عضوگیری برای فعالیت کانال تلگرامی کتابخانه مجازی استان زنجان خاطرنشان کرد: در ابتدا با عضوگیری از مسئولان امور کتابخانه‌های عمومی فعالیت در فضای مجازی آغاز می‌شود.

مدیرکل امور کتابخانه‌های استان زنجان بیان کرد: بعد از عضوگیری مسئولان امور کتابخانه‌ها به عضوگیری از افراد علاقه‌مند به معرفی کتاب اقدام می‌کنیم که در این کانال در کنار معرفی کتاب، فعالیت‌های اشاعه و ترویج فرهنگ مطالعه نیز انجام می‌شود.

وی بابیان معرفی کتاب در قالب ارائه ویدئو در کانال تلگرامی عنوان کرد: کتاب‌های مورد دلخواه چریک از اعضای کانال توسط خودشان در مدت‌زمان یک تا هفت دقیقه در قالب ویدئو در این کانال، برای اعضا قابل استفاده می‌شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar