سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۶۲۲۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۵- ۵۷: ۱۲
رانندگان تاکسی خط برون شهری خرم آباد-بروجرد و خرم آباد-درود و کارگران شرکت پارسیلون امروز به طور همزمان در مقابل استانداری لرستان تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از لرستان، رانندگان تاکسی خط برون شهری خرم آباد-بروجرد و خرم آباد-درود که به گفته معترضین تعداد 120 نفر بود در اعتراض به عدم برخورد قانونی با خودروی های مسافر کش شخصی توسط اداره کل حمل و نقل و پایانه ها و راهنمایی رانندگی در مقابل استانداری لرستان تجمع کردند.

معترضین مدعی هستند که علی رغم پرداخت حق کمیسیون و برخورداری از کارت سلامت، کارت اخلاق، کارت مهارت، کارت قوانین، کارت هوشمند، دفترچه سلامت و انجام ماهیانه تست مرفین متاسفانه به دلیل عدم برخورد اداره کل حمل و نقل و پایانه ها و همچنین راهنمایی و رانندگی، رانندگان خودروهای شخصی که بعضا فاقد گواهینامه و بیمه کامل هستند در میدان بسیج اقدام به جابجایی مسافر می کنند و همین مسئله موجب شده است که رانندگان تاکسی برون شهری خرم آباد-بروجرد و خرم آباد-درود با مشکل کمبود مسافر مواجه شوند.

تجمع اعتراضی رانندگان تاکسی با هدف رسیدگی استانداری لرستان به مشکل آنها در راستای برخورد با مسافربرهای شخصی صورت گرفت.

همچنین در تجمع دیگری که طی چندمین بار با حضور کارگران شرکت پارسیلون خرم آباد در مقابل استانداری برگزار شد، معترضین خواستار رسیدگی استاندار برای پرداخت حقوق معوقه خود شدند.

کارگران معترض شرکت پارسیلون خرم آباد مدعی هستند که 26 ماه معادل پنج میلیارد تومان از این شرکت دارای حقوق معوقه هستند که علی رغم فروش کارخانه پلیمر، نیروگاه 12 مگاواتی، کارخانه نیتروژن ساز و همچنین فروش لوازم یدکی موجود در انبار و همچنین فروش ضایعات توسط شرکت هنوز معوقه های آنها پرداخت نشده است.

معترضین با اشاره به تعطیل شدن کارخانه پارسیلون و واگذاری آن برای نگهداری دام مدعی شدند که مدیر عامل شرکت نه تنها از پرداخت تسهیلات بانکی سر باز زده است؛ بلکه 32 میلیارد تومان بابت حق بیمه کارگران، پنج میلیار تومان بابت مصرف برق و چندین میلیارد تومان هم بابت مصرف گاز بدهکار است.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar