سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۶۲۲۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۵- ۱۷: ۱۳
با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی
استاندار لرستان گفت: با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی کارگروه اشتغال در تمام شهرستان های استان لرستان تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از لرستان، هوشنگ بازوند در جلسه کارگروه اشتغال استان لرستان که با دستور کار تحقق اقتصاد مقاومتی در شهرستان دلفان برگزار شد، گفت: کارگاه اشتغال استان لرستان به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی در تمام شهرستان های استان تشکیل می شود.

وی با بیان اینکه اولویت اصلی ما حل مشکلات اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: سند اقتصاد مقاومتی استان نهایی شده و حداکثر ظرف 10 روز آینده ارائه می شود.

استاندار لرستان گفت: ارزیابی مدیران در سالجاری بر پایه میزان موفقیت در اجرایی کردن پروژه های سند اقتصاد مقاومتی است.

وی تصریح کرد: اولویت اول مشکلات مناطق از جمله شهرستان دلفان و مسائل اقتصادی است و مدیریت استان نیز برای حل مسائل اقتصادی تمام عزم و تلاش خود را بکار می‌بندد.

بازوند با بیان اینکه نتیجه اقدام و عمل در بحث اقتصاد مقاومتی را باید همه تا یک‌سال دیگر اعلام کنیم، اضافه کرد: سند اقتصاد مقاومتی استان تهیه شده ولی هنوز نهایی نشده و تا 10 روز دیگر نهایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هر دستگاهی باید سهم خود را در این سند اجرایی کند، بیان کرد: کارگروه اشتغال در هر شهرستان متولی اقدام و عمل در بحث اقتصادی در هر شهرستان است.

استاندار افزود: برخی پروژه‌ها ممکن است طولانی‌تر باشند و یک‌ساله عملیاتی نشوند اما فرماندار ماهیانه باید گزارش اقدامات را ارائه دهد.
مهندس بازوند تاکید کرد: کارگروه اشتغال ابزاری عملی برای محقق کردن اقتصاد مقاومتی در شهرستانها به شمار می آید و در این راستا دستگاه‌ها بایست اقدامات خود را تا خرداد 95 عملیاتی کنند.

بازوند با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی برای کشور فرصتی بسیار گران‌بهاست، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی نباید در حد حرف نگهداشته شود
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar