سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۶۴۳۱۱
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۳۳: ۱۳
مدیرکل استاندارد استان خوزستان:
مدیرکل استاندارد استان خوزستان گفت: به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، تمام نمایندگی‌های خودرو در خوزستان ارزیابی کیفی می‌شوند.

رضا دهدشتی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاربسیج در اهواز اظهار کرد: به منظور حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، سازمان ملی استاندارد ایران شیوه ارائه خدمات پس از فروش خودرو را تدوین کرد.

مدیرکل استاندارد استان خوزستان افزود: استاندارد خدمات پس از فروش خودرو در حال حاضر در سایت سازمان ملی استاندارد ایران به نشانیwww. isiri. org. ir برای استفاده هموطنان قرار داده شده است.

وی گفت: هدف از تدوین این استاندارد توجه خاص به مقوله خدمات پس از فروش به عنوان یکی از مؤلفه‌ها و ارکان کیفیت کالا و به ویژه نقش موثر آن در صنعت خودرو و افزایش رضایت‌مندی جامعه چند ده میلیونی کشورمان است.

مدیرکل استاندارد استان خوزستان افزود: اداره‌کل استاندارد خوزستان نیز در نظر دارد بعد از ابلاغ این استاندارد به نمایندگی‌های فروش خودرو در سطح استان خوزستان اقدام به ارزیابی نمایندگی‌های خودرو کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: