سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۶۵۱۲۹
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۴۴: ۱۵
در شهرستان باغملک برگزار شد:
چهارمین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان باغملک در محل دادگستری برگزار شد
به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ،

چهارمین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان باغملک در محل دادگستری برگزار شد:با توجه به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی شهرهای ایذه و باغملک به دور دوم کشیده شده است جهت جلوگیری از برخی جرایم و تخلفات انتخاباتی، چهارمین جلسه مشترک ستاد پیشگیری از وقوع جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان های ایذه و باغملک در سال ۹۵ با حضور رئیس دادگستری باغملک,دادستان,معاون سیاسی فرماندار,رئیس دفتر شورای نگهبان,فرمانده انتظامی و سایر مسئولین چهارمین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی از جرایم و تخلفات انتخاباتی باغملک در محل دادگستری این شهرستان برگزار شد.

خداکرم رحیمی رئیس دادگستری شهرستان باغملک در ابتدای جلسه به تشریع اقدامات انجام شده در ستاد استان پرداخت و با اشاره به برگزاری مرحله اول انتخابات که در کمال آرامش صحت به پایان رسید گفت:با همت مسئولین امر و هیات های نظارتی انتخابات شهرستان تلاش خواهیم کرد که مرحله دوم انتخابات نیز به نحو صحیح و کاملا قانونی و با حفظ بی طرفی کامل عوامل به پایان رسد.
رحیمی در ادامه: کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی را به رعایت قانون در جهت شرکت حداکثری مردم در انتخابات همراه با شور و نشاط، توصیه و برخورد با متخلفین را متذکر شد و گفت:در مرحله دوم نیز شعبه دوم دادیاری و شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ به عنوان قضات ویژه و رسیدگی کننده به جرائم و تخلفات انتخاباتی تعیین شده اند.
در ادامه این نشست سایر مسئولین پیشنهادات خود را در خصوص مسائل مربوط به قبل از برگزاری انتخابات و همچنین تجربیات خود از مرحله اول را بیان کرده که در پایان مصوبات لازم در خصوص پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی به تصویب رسید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: