سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۶۹۶۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۴۷: ۰۸
تیم های والیبال و شطرنج دانشگاه محقق اردبیلی جهت شرکت در مسابقات بین المللی ترکیه به این کشور اعزام شدند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، به نقل از روابط عمومی دانشگاه دکتر عباس فنی اصل معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم اعزام دانشجویان به مسابقات بین المللی ترکیه با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان سفیران فرهنگی و سمبل دانشجویان دانشگاه های ایران در این مسابقات حاضر می­شوند، گفت: امید می رود اجرای چنین برنامه هایی توسط مسئولین تربیت بدنی دانشگاه تداوم یابد.

وی با بیان اینکه ورزش، کسالت و تنبلی را از انسان زدوده و به وی نشاط و شادابی می بخشد، افزود: ورزش، روحیه شجاعت، از خود گذشتگی، مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلوم را درانسان تقویت نموده و اراده وی را قوی می سازد.

فنی اصل با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت ورزش مبنی بر اینکه همه آحاد مردم باید ورزش را جدی بگیرند و آنرا برای سلامتی خود یک ضرورت و کار لازم به حساب آورند، تاکید کرد: جامعه ورزشکار، جامعه ای پرتلاش، با نشاط و زنده است و جامعه ما امروز به طراوت و نشاط نیازمند است؛ چراکه ایجاد شور و نشاط و شادابی و نیز ترویج و گسترش ورزش در بین دانشجویان بسیار مهم است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: دانشگاه‌ها محفل بسیار خوبی برای روی آوردن دانشجویان به ورزش هستند؛ چراکه سن دانشجویی بهترین زمان برای انجام فعالیت‌های ورزشی است.

گفتنی است تیم های والیبال و شطرنج دانشجویان پسر دانشگاه محقق اردبیلی طی هفته جاری در مسابقات بین المللی شش جانبه در دانشگاه آتاتورک ترکیه حضور خواهند یافت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar