سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۶۷۳۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۲۲: ۱۰
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه در گفتگو با "بسیج":
فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه از برگزاری رزمایش گردان‌های بیت المقدس و کوثر بسیج در اواخر اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در خراسان رضوی، افزود: رزمایش گردان‌های الی بیت المقدس و کوثر بسیج با هدف سازماندهی و حفظ انسجام، افزایش توان عملیاتی، آمادگی رزم نیروها و مقابله با تهدیدات جدید گروه‌های تروریستی و معاند نظام اواخر اردیبهشت ماه جاری در منطقه عمومی رزمایش برگزار می شود.

وی تصریح کرد: اجرای تاکتیک های ضد هلیبرن، کمین و ضدکمین، عملیات تأخیری، مقابله با نا آرامی ها، دفاع از کوی و برزن، کنترل معابر وصولی، امداد و نجات و مردم یاری بخشی از برنامه های رزمایش گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج خواهد بود.

گرایلی ادامه داد: این رزمایش در دو روز متوالی و از اولین ساعات صبح با فراخوانی و تجمع بسیجیان، آغاز و تا شب با برگزاری برنامه ها و راهپیمایی شبانه ادامه می یابد.

وی گفت: مرحله نهایی رزمایش، پس از اجرای صبحگاه در روز دوم، با حضور گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج در بخشهای مختلف برگزار خواهد شد. فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه یکی دیگر از اهداف برگزاری رزمایش را بروز رسانی آموزشهای گردانهای الی بیت المقدس و کوثر بسیج در برابر تهدیدات جدید دشمن عنوان کرد.

گرایلی تاکید کرد: سپاه و بسیج تمام تحرکات منطقه ای و فرا منطقه ای دشمنان انقلاب اسلامی را رصد و برنامه های آموزشی و تاکتیکی گردانهای خود در رزمایش ها را بر اساس اخرین مدل مبارزه با دشمن تنظیم می کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar