سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۷۳۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۴۲: ۱۲
جبرائیلی در گفت‌وگو با «بسیج»:
جبرائیلی به دوره پسابرجام نیز اشاره کرد و با تاکید بر اینکه شروط مقام معظم رهبری در خصوص برجام اجرا نمی شود و ما همچنان به تعهدات خود نسبت به دشمن پایبند هستیم و می توان گفت این نوعی بی غیرتی است، ادامه داد: در حوزه اقتصادی نیز اینکه کارگر و تولیدکننده ایرانی خود بیکار باشد و شما بازار را در اختیار دشمن قرار دهید نوعی دیاثت اقتصادی است.

یاسر جبرائیلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج با اشاره به اظهار نظر اخیر آیت الله جوادی آملی درباره بی غیرتی سیاسی است گفت: مفهوم غیرت در ادبیات ناظر به مفهومی مثبت از داشتن تعصب نسبت به دین، ملت و سرزمین است و اینکه گفته شود فردی غیرت سیاسی و اقتصادی ندارد در واقع نوعی کوتاهی در برابر مولفه های هویتی است.

وی با بیان اینکه در یک معنا بی غیرت سیاسی در برابر آسیب هایی که دشمن وارد می آورد نه تنها دفاعی انجام نمی دهد بلکه با آنها همراهی نیز می کند، افزود: اگر ما نیز در حوزه اقتصادی و سیاسی مصداق چنین رویکردی شویم در واقع بی غیرت سیاسی و اقتصادی هستیم.

جبرائیلی به دوره پسابرجام نیز اشاره کرد و با تاکید بر اینکه شروط امام خامنه ای در خصوص برجام اجرا نمی شود و ما همچنان به تعهدات خود نسبت به دشمن پایبند هستیم و می توان گفت این نوعی بی غیرتی است، ادامه داد: در حوزه اقتصادی نیز اینکه کارگر و تولیدکننده ایرانی خود بیکار باشد و شما بازار را در اختیار دشمن قرار دهید نوعی دیاثت اقتصادی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar