سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۶۷۹۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۵۵: ۱۱
جانشین بسیج جامعه پزشکی هرمزگان گفت: محرومیت‌ زدایی در حوزه درمان بویژه در مناطق کمتر برخوردار استان اولویت بسیج پزشکی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از استان هرمزگان، موسی رنجبری چهارشنبه افزود: اکنون بیش شش هزار نفر که 50 درصد آنها عضو بسیج جامعه پزشکی هستند، با این طرح همکاری دارند که شامل

60 درصد خواهران و 40 درصد برادران رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را تشکیل می ‌دهند.

جانشین بسیج جامعه پزشکی هرمزگان ادامه داد: اقدام های شاخص این سازمان در طول سال‌‌ های اخیر در حوزه محرومیت ‌زدایی بوده که با اعزام تیم‌های پزشکی مختلف از جمله پزشک عمومی ، متخصص وفوق تخصص در رشته‌های مختلف به سراسر مناطق کمتر برخوردار استان اعزام شده‌اند تا میزان دسترسی مردم به خدمات تخصصی و فوق تخصصی را افزایش دهند.

وی ، ایجاد بیمارستان‌های صحرایی را از دیگر برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی استان برشمرد و خاطرنشان کرد: ساماندهی نیازهای بحرانی و اضطراری مردم هدف دیگر جامعه پزشکی است تا بتوانیم با تمرکز بر آنها ، نسبت به سالم‌ سازی جامعه و رفع مشکلات مردم اقدام شود.

رنجبری ، گسترش و ترویج فرهنگ اسلامی در جامعه پزشکی استان ضروری دانست و یاد آور شد: برای تحقق هرچه بیشتر آن گروه‌هایی را در قالب حلقه‌های صالحین و اردویی به مناطق جنگی و زیارتی اعزام می شوند.

وی افزود: بسیج جامعه پزشکی با دانشگاه علوم پزشکی ، استانداری ، فرمانداری‌ و بخشداری‌های سراسر استان که تیم ویژه درمانی به آنها اعزام می‌شود ،همکاری خوبی دارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar