سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۶۷۹۰۶۸
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۱۶: ۱۲
حجت الاسلام والمسلمین رستگار:
حجت الاسلام والمسلمین رستگار، گفت: امروز رسانه، قویترین پشتوانه هر سیاستی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از استان هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین رستگار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، به مناسبت روز روابط عمومی در جمع مسئولین روابط عمومی و تبلیغات رده های سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، ضمن گرامی داشت اعیاد شعبانیه، عنوان کرد: هر سیاست موفقی را مورد بررسی قرار دهیم خواهیم دید که یک رسانه قوی آن را پشتیبانی می کند.

این مقام مسئول، گفت: ورودی و خروجی سپاه که اقتدار سپاه را نشان می دهد، روابط عمومی ها می باشند.

وی، با بیان اینکه از جمله عوامل اساسی شکل دادن افکار عمومی در جهان امروز رسانه های جمعی می باشد، یادآور شد: ابزار رسانه ای در این مقطع زمانی با سرعت و شکل خاص خود جهت رساندن پیام( سیاسی ، اجتماعی...) از نقطه ای به نقطه دیگر جهان عمل می کند و انسانها را در قاره ها و کشورهای مختلف تحت تأثیر قرار می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین رستگار، اضافه کرد:امروزه، روابط عمومي ها به عنوان عناصر قوي در ارزيابي و تقويت برنامه ها و پيشبرد اهداف سازمان ها تلقي می گردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، اضافه کرد: سازمان هاي پيشرو، روابط عمومي را به عنوان كانون تفكر مي نگرند و روابط عمومي ها، پل ارتباطي مردم و رسانه ها با سازمان و مسئولان هستند.

وی، تصریح کرد: روابط عمومي بخشي از سازمان است كه وظيفه شناخت و تجزيه و تحليل افكار عمومي، يافتن نقاط ضعف و قوت و شناخت فرصت ها و محدوديت ها را بر عهده دارد و در پي آن است تا با پيشگيري از محدوديت ها، بهترين استفاده ها را از فرصت ها براي سازمان طراحي كند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar