سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۶۷۹۴۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵- ۴۵: ۰۹
سردار ترابی:
سردار ترابی، گفت: پیشکسوتان گنجینه ای از تجارب هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از استان هرمزگان، سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، شب گذشته در جمع پیشکسوتان سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان، ضمن گرامی داشت اعیاد شعبانیه و یاد و خاطره شهدا، استفاده از تجارب پیشکسوتان را فرصتی مغتنم در ارائه روشی واحد و یکپارچه برای پیشبرد اهداف سازمانی عنوان کرد.

وی، عنوان کرد: ما باید برای نسل جوان از تجارب پیشکسوتان استفاده کنیم تا راه برای نسل جدید باز شود زیرا آن‌ها گنجینه های ما در آینده هستند.

وی، تصریح کرد: پیشکسوتان ذخائر گرانبهایی هستند که استفاده از تجربیاتشان می تواند همانند چراغ روشنی فراروی جوانان و مسوولان برای توسعه و پیشرفت قرار گیرد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که بهاء دادن و تجلیل از پیشکسوتان سبب ایجاد انگیزه در جوانان می‌شود، گفت: این مسئله برای جوان تر های ما روحیه مضاعفی ایجاد می‌کند که بدانند کسی هست که بعدها قدردان زحمات آنان باشد.

سردار ترابی، اضافه شد: تجربه چراغ راه آینده است و استفاده کارکنان جوان از تجارب پیشکسوتان عامل موفقیت و پیشرفت در فعالیتهای آنان خواهد بود، تمام سعی ما این است که با ایجاد رابطه نزدیک بین نسل جوان و نسل گذشته زمینه استفاده جوانان از تجربیات بزرگان را فراهم کنیم.

وی خطاب به پیشکشوتان، با بیان اینکه بهره گیری از تجربه های گران‌بهای شما عامل موفقیت و پیشرفت جوانان خواهد بود، یادآور شد: پیشکسوتان عرصه ایثار و شهامت باید تجربیات عملی خویش را به نسل جدید کشور انتقال بدهند تا این نسل با بهره‌گیری از این به سطح بالایی از توانمندی علمی و تجربی دست پیدا کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar