سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۶۸۱۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵- ۴۱: ۱۶
در سالروز فتح خرمشهر صورت می گیرد؛
معاون اجرایی سپاه کربلای استان مازندران از راهپیمایی بزرگ بسیجیان در راستای تجدید پیمان با مدافعان حرم در سالروز فتح خرمشهر خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،قاسم هاشمی گفت: عصر روز دوشنبه مقارن با سالروز فتح خرمشهر بسیجیان سراسر استان مازندران در راهپیمایی بزرگی که شعار آن " استمرار حرکت شهیدان، ادامه حماسه سوم خرداد و دفاع مقدس تا دفاع از حرم است" با آرمان های 30شهید مدافع حرم استان تجدید پیمان می کنند.

وی درباره دلیل انتخاب این شعار را بیان کرد: مازندران قهرمان در طول سال های پیروزی انقلاب همواره نقش موثری داشته و شهدای گران سنگی نیز تقدیم این آب و خاک کرده است.

معاون اجرایی سپاه کربلای استان مازندران تصریح کرد: با استقرار نظام جمهوری اسلامی و در طول جنگ تحمیلی نیز شیرمردان خطه مازندران یکی از ستون های دفاعی کشور محسوب می شدند.

هاشمی گفت:در دوران سازندگی مازندران در زمره نخستین استان های پیشقدم در امر بهسازی و بازسازی سوسنگرد بود.

وی خاطرنشان کرد: در ادامه این پایمردی ها و با پذیرش مبارزه با اشرار و قاچاقچیان غرب کشور توسط دلیرمردان مازندران این استان وفاداری خود را به انقلاب، رهبری و این مرز و بوم اثبات کرد.

هاشمی یادآور شد: در حال حاضر نیز با تقدیم 30شهید مدافع حرم مازندران ثابت کرد که در هرزمان و هر شرایطی مطیع امر رهبری است.

وی گفت: مهمترین هدف ما از برگزاری این راهپیمایی توسط بسیجیان در سراسر نقاط استان تجدید پیمان با آرمان های شهدا بالاخص شهدای حرم و قدرت نمایی به ابرقدرت های جهان است.

معاون اجرایی سپاه کربلای مازندران افزود: این حرکت که از ساعت 18 الی 20 امروز دوشنبه از نواحی مقاومت بسیج سراسر استان به طرف مصلی ها صورت می گیرد و نشان از آن دارد که خون شهیدان مقاومت نه تنها تباه نگشته بلکه همواره در رگ های جوانان غیور ما جاری است.

وی گفت: با حضور حماسی بسیجیان در این راهپیمایی به ابرقدرت های جهان نشان خواهیم داد که همواره گوش به فرمان رهبر زمانمان هستیم و نه تنها در سوریه بلکه در همه جبهه های حق علیه باطل حضوری قدرتمند داریم.
منبع: ایسنا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar