سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۸۳۱۱۲
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵- ۳۶: ۱۱
معاون سیاسی سپاه استان قزوین:
معاون سیاسی سپاه استان قزوین بیان کرد: از نگاه امام (ره) آمریکا یک تروریست واقعی هست و از آن با عنوان شیطان بزرگ یاد می‌کنند.

کوچک خانی مسئول سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار خبر گزاری بسیج درقزوین، در آستانه رحلت امام راحل پیرامون افق فکری ایشان در  برخورد و رویارویی با امریکا و در کنار آن شعار مرگ برآمریکا اظهار کرد: حضرت امام (ره) بارها در صحبت های خود دولت آمریکا را عامل بدبختی مستضعفین و مظلومان جهان معرفی کردند و آن دولت را نمود مجسم استکبار و سلطه بر سرنوشت ملت ها می دانستند.

وی ادامه داد: در دیدگاه معمار کبیر انقلاب دولت آمریکا دشمن شماره یک مردم می باشد و از هیچ گونه ظلمی در به استعمار کشیدن ملل ضعیف تر دریغ نمی کند.

کوچک خانی تشریح کرد: دولت آمریکا مهمترین پشتوانه رژیم صهیونیستی می باشد، رژیم کودک کش استعمار گری که خونخوار است و دشمن اصلی اسلام محسوب می شود، امام در بیانات خود می فرمایند: با آمریکا ارتباط برقرار نخواهیم کرد مگر اینکه اینها آدم شوند.

وی اضافه کرد: از نگاه امام  آمریکا یک تروریست واقعی است و از آن با عنوان شیطان بزرگ یاد می‌کنند، در دوره زندگی خود در سه مرحله شروع زعامتشان تا سقوط شاه، آغاز نهضت تا استقلال آن و از استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی تا زمان پایانی عمرشان یعنی از سال 42 تا 68 به مقابله با استبداد آمریکایی پرداختند.

کوچک خانی تبیین کرد: امام  راحل 4 ماه پیش از خود منشور روحانیت را طرح کردند و در بخش های متعددی از آن به استکبار ستیزی و تاکید بر مقابله با ظلم آمریکا اشاره کرده اند و بر مراقبت در این مسئله تاکید داشتند.

این مسئول با بیان این نکته که طبق قائده نفی سبیل امام رابطه با امریکا را نفی می کردند اذعان کرد: همه مشکلات از رفتار های تحقیر آمیز آمریکا نشات می گیرد،اگر این دولت حقوق سایرین را رعایت کند، رفتار خود برتر بینی را کنار بگذارد و لحن تحقیر را حذف کند رابطه ها به راحتی برقرار می‌شوند.

این مسئول اضافه کرد: حال آنکه شیطان بزرگ هرگز  تغییر رفتار را اعمال نخواهد کرد، هرگز به اصل تعیین سرنوشت احترام نمی گذارد و منافع ملی سایر ملل را رعایت نمی کند، بدیهی است که عقل سلیم برقراری ارتباط با چنین عقیده ای را رد می کند.

وی افزود: امروز برجام نمود همین رفتار اشتباه است، ایران علاوه بر عدم رضایت مردم و تصمیم گیرندگان نظام با امریکا رابطه جدید را ایجاد کرده و به تمام قول های خود جامه عمل پوشانده و آمریکا در برابر همه این صداقت ها همچون گذشته پای بر رکاب بد عهدی گذاشته و  از حقوق  و حق مردم ایران چشم پوشی می‌کند و برای رفع تحریم ها هیچ حرکتی انجام نمی دهد.

معاون سیاسی سپاه صاحب الامر(عج) در ادامه با یاد آور شدن شعار مرگ برآمریکا و مفاهیم نهادینه شده در این شعار اظهار کرد: در ابتدای انقلاب امام بر استکبار ستیزی تاکید ویژه ای داشتند و چون امریکا نماد مجسم استکبار است مردم به صورت خود جوش این شعار را انتخاب کردند.

وی ادامه داد: آنها که این شعار را مورد استفاده قرار می دهند خود خواسته این کار را می کنند و امام راحل نیز هر گز با این شعار مخالفت نکردند.

وی در خاتمه یادآور شد: امام خمینی(ره) خواهان استقلال تمام ملت ها بودند و هر گز نمی خواستند که سایه شوم استکبر برهیچ ملت مظلومی سایه افکند.

1004/ت30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar