سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۸۳۲۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵- ۰۰: ۱۴
پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی شده به تفکیک شامل تعداد 252 پروژه برق‌رسانی و اصلاح شبکه‌های برق با اعتبار 91 هزار میلیون ریال به بهره‌برداری رسیده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی شده به تفکیک شامل تعداد 252 پروژه برق‌رسانی و اصلاح شبکه‌های برق با اعتبار 91 هزار میلیون ریال به بهره‌برداری رسیده است.

گفتنی است، تعداد پروژه‌های بخش قره‌پشتلو یک پروژه بود که اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 200 میلیون ریال برای آن صرف شده است و یک پروژه نیز با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 200 میلیون ریال عملیات اجرایی خود را آغاز کرده است.

در بخش زنجانرود 33 پروژه با اعتبار 10 هزار و 501 میلیون ریال به بهره‌برداری رسیده است که شامل یک پروژه با اعتبار یک میلیارد و 828 میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری‌ها و اعتبارات ملی بنیاد مسکن به بهره برداری رسیده و تعداد 322 پروژه با اعتبار 8 میلیارد و 673 ریال از محل اعتبارات دهیاری‌ها عملیات اجرایی خود را آغاز کرده است.

تعداد پروژه‌های واقع در بخش مرکزی سه پروژه با اعتبار یک میلیارد و 920 میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری‌ها به بهره برداری رسید.

تعداد پروژه‌های اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دو پروژه با اعتبار 990 میلیون ریال و تعداد پروژه‌های بنیاد مسکن پنج پروژه طرح هادی روستایی با اعتبار 3 میلیارد و 520 میلیون ریال که تعداد دو پروژه با اعتبار یک میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و تعداد سه پروژه با اعتبار 2 میلیارد و 520 میلیون ریال عملیات اجرایی خود را آغاز کرد.

یک پروژه با اعتبار 18 هزار میلیون ریال توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی به عنوان آغاز عملیات اجرایی احداث فاز سه سیلوی گندمک ولیعصر (ع) کلنگ‌زنی شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar