سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۸۳۶۸۷
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵- ۵۹: ۱۱
رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت:پاسخگویی به نیاز جامعه در بخش سلامت و همچنین آموزش پزشکی در اهواز، به طور عمده در دو مرکز گلستان و امام(ره) خلاصه می‌شود و عهده‌داری مسئولیت در این مراکز بسیار سنگین و طاقت‌فرسا است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج منطقه خوزستان، دکتر محمد فکور در آیین تودیع و معارفه ریاست مرکز آموزشی درمانی گلستان اهواز که امروز برگزار شد، اظهار کرد: من سابقه کار در این بیمارستان را دارم و علاقه خاصی به آن دارم. بیمارستان گلستان اهواز یک مرکز خاص است و شاید بتوان گفت چشم و چراغ اصلی دانشگاه جندی شاپور اهواز در بحث آموزش عالی و تربیت نیروهای متخصص و ماهر است.

وی گفت: این بیمارستان به عنوان بیمارستان مادر عمل می‌کند و حجم بزرگی از فعالیت‌های آموزشی بالینی در دانشگاه جندی شاپور اهواز، عملا در این بیمارستان انجام می‌شود.

فکور افزود: مهم‌تر از آن، وجود حجم بالای کار به ویژه در بخش سلامت و درمان است که سهم این مرکز در این رابطه، به مراتب بیشتر است.

وی اظهار کرد: بیمارستان گلستان اهواز همچنین در مقولۀ پراهمیتی چون ایجاد رضایتمندی در نزد گیرندۀ خدمت به عنوان بزرگ‌ترین ارائه دهندۀ خدمات بهداشتی و درمانی در استان محسوب می‌شود. هرچند فعالیت‌های در حال انجام در مراکز دیگر نیز پررنگ و پر اهمیت است اما مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مرکز یعنی بیمارستان گلستان اهواز، تجلی بخش عمدۀ سیاست‌های موجود در دانشگاه است که این فعالیت‌ها از اهمیت و توجه خاصی نزد ریاست و مسئولان برخوردار است.

رییس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تعلل در ارائه مطلوب خدمات در این بخش، به راحتی می‌تواند به حیثیت دانشگاه و زحمات کشیده شده در آن خلل وارد کند ولو این‌که این قصور صرفا از جانب یک نگهبان درب ورودی بیمارستان سر بزند.

وی افزود: پاسخگویی به نیاز جامعه در بخش سلامت و همچنین آموزش پزشکی در اهواز، به طور عمده در دو مرکز گلستان و امام(ره) خلاصه می‌شود و عهده‌داری مسئولیت در این مراکز بسیار سنگین و طاقت‌فرسا است.

به گزارش خبرنگار ایسنا؛ در این مراسم، دکتر حبیب حی‌بر به عنوان رییس جدید بیمارستان گلستان اهواز معرفی و از تلاش‌های دکتر حمیدرضا آرتی تقدیر شد. دکتر آرتی، به مدت چهار سال رییس این بیمارستان بوده است. همچنین دکتر حی‌بر فوق تخصص قلب و عروق و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، پیش از این، بین سال‌های 90 تا 91عهده‌دار ریاست مرکز آموزشی درمانی گلستان اهواز بوده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: