سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۸۹۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵- ۲۳: ۲۱
سرپرست اداره ورزش و جوانان کمیجان :
جعفری گفت :ورزش محلات بستري مناسب براي استعداديابي ورزش قهرماني و گسترش ورزش همگاني می باشد.
خبرگزاری بسیج،مرکزی:گروه ورزشی

ابوالفضل جعفري سرپرست اداره ورزش و جوانان کمیجان در اولين جلسه هماهنگي راه اندازي ورزش محلات در شهرستان با اشاره به اينكه ورزش محلات نوعي سرمايه گذاري براي آينده است بيان نمود : امروزه ورزش و برگزاري مسابقات ورزشي يكي از نياز هاي اساسي قشر جوان و نوجوان جامعه است كه به طور قابل توجهي موجب كاهش بسياري از ناهنجاري هاي اجتماعي مي شود.

وی ادامه داد : توجه به نياز هاي تفريحي قشر جوان جامعه،سرمايه گذاري در امور ورزشي نوعي سرمايه گذاري براي آينده است چرا كه داشتن جامعه اي سالم به تربيت انسان هاي با نشاط و شاد نياز دارد.
 
جعفري با اشاره به در پيش رو بودن تعطيلات و اوقات فراغت بيان کرد : غني سازي اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در ايام تابستان كه امروزه به يكي از دغدغه هاي همه والدين تبديل شده است از مهمترين اهداف اين اداره و ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان مي باشد.

وی با بيان اينكه تاكنون به ورزش محلات آنچنان كه بايد و شايد توجه نشده،يكي از برنامه هاي اين اداره در حوزه گسترش ورزش همگاني و استعداديابي كه در برنامه پيشنهادي توسعه ورزش اين شهرستان نيز به آن اشاره گرديد راه اندازي ورزش محلات در سطح شهرستان كميجان مي باشد.
 
جعفري سرپرست اداره ورزش و جوانان کمیجان تصریح کرد : با توجه به قرار گرفتن اماكن ورزشي در خارج از محدوده منازل مسكوني و عدم امكان استفاده براي مناطق مختلف ، با ايجاد پايگاه هاي ورزشي محلات مي توان در جهت گسترش ورزش همگاني و همچنين استعداديابي در رشته هاي مختلف گامي موثر برداشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar