سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۹۴۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵- ۰۴: ۱۲
مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی چهارمحال و بختیاری از تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، با برون رفت از كالبد و گستره یك حرف و یك شعار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ علیرضا شفیع زاده با بیان اینك شعار هر سال می تواند بی شك كلید راهبردی و راه گشای هر سازمانی باشد، گفت: این شركت در گامی عملی در تحقق شعار سال و به منظور حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی دارای قرارداد حق بهره برداری از زمین، اعیانی و تأسیسات، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعم از صنعتی، بنگاه‌های خدمات عمومی، واحدهای فناوری و کسب و کار و واحدهای کارگاهی که مشمول پرداخت تعدیل بدهی معوق بوده و تاکنون موفق به پرداخت مبالغ اعم از اصل بدهی و تعدیل معوقه نشده، قابل اجرا است.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ از جانب مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل خاطرنشان کرد:‌ این دستورالعمل ابلاغی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به‌منظور حمایت و رفع موانع تولید، ایجاد انگیزه و افزایش سرمایه‌گذار، رونق تولید و اشتغالزایی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.

رئیس هیات مدیره شركت شهركهای صنعتی چهارمحال و بختیاری تصریح كرد: براساس این دستورالعمل، طرف‌های قراردادی که ۱۰۰ درصد اسناد تعهدی خود را از زمان ابلاغ این دستورالعمل پرداخت کرده ولی تعدیل آنها تاکنون مورد بخشودگی قرار نگرفته، مشمول تخفیفات اعطای این دستورالعمل خواهند شد.

مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی چهارمحال و بختیاری افزود: واحدهای تولیدی بهره بردار، كه دارای پایان کار یا در مرحله نصب ماشین آلات هستند در صورت پرداخت ۵۰ درصد اصل بدهی، مشمول ۷۵ درصد بخشودگی جرائم دیرکرد قرار خواهند گرفت و چنانچه ۱۰۰درصد مبلغ اصل بدهی را پرداخت كنند تا ۹۰ درصد جرایم تأخیر بخشوده می‌شود.

رئیس هیات مدیره شركت شهركهای صنعتی چهارمحال و بختیاری با تأكید كرد: واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان شهریور ۹۵ می‌توانند از دستورالعمل اعطای مشوقات ویژه در جهت رونق بخش تولید و صنعت استفاده کنند.

علیرضا شفیع زاده تصریح كرد: با اعمال این مشوقها به واحد های صنعتی مستقر در شهركهای صنعتی استان، شاهد راه اندازی واحدهای غیر فعال، افزایش ظرفیت تولید واحدهایی كه با ظرفیت كمتر از ظرفیت اسمی به فعالیت می پردازند و نیز تسریع در به بهره برداری رساندن واحدهای صنعتی در حال ساخت باشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar