سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۹۹۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۵- ۰۰: ۰۸
فرماندار سرعین:
اگر اعتیاد در دنیا جنبه فردی و شخصی داشته باشد در کشور ما از جنبه فردی خارج شده و جنبه خانوادگی دارد بنابراین برنامه ریزی های ما هم اصولا بایستی متفاوت باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرعین، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن تشریح برنامه های این هفته که اجرای چندین برنامه ورزشی از جمله آن هاست؛ از تشویق بهبود یافتگان و همچنین بکارگیری ۴ نفر از آنان در مشاغل خدماتی شهرداری خبر دادند.

ناصری فرماندار سرعین با بیان اینکه سیاست ها و برنامه ریزی های ما باید در جهت کاهش تقاضای مواد مخدر توسط فعالیت های فرهنگی باشد، اظهار داشت: اگر بتوان بازار قاچاقچیان مواد مخدر را با کاهش تقاضا تعطیل یا ناامن کرد، قاچاقچیان جایی برای عرضه مواد نخواهند داشت.
وی ادامه داد: اگر اعتیاد در دنیا جنبه فردی و شخصی داشته باشد در کشور ما از جنبه فردی خارج شده و جنبه خانوادگی دارد بنابراین برنامه ریزی های ما هم اصولا بایستی متفاوت باشد.
وی افزود: مصرف طولانی مدت مواد مخدر با ایجاد اعتیاد نه تنها تاثیر سوء در وضعیت اقتصادی و اجتماعی شخص مصرف کننده یا معتاد می گذارد بلکه در تفاهم خانوادگی نیز نقش تعیین کننده ای را ایفاء می‌کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar