سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۶۹۹۳۱۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۵- ۵۴: ۱۰
مسوول بسیج کارگری کارخانه قند ورامین در گفتگو با «بسیج»:
حداقل سه ماه حقوق کارگران به طور کامل پرداخت نشده است و در وضعیت بلاتکلیفی قرار دارند. تقریبا 1000 خانوار کارگران کارخانه قند ورامین در وضغعیت نابسامان ناشی از تعطیلی قرار دارند.

حسن کلری مسوول بسیج کارگری کارخانه قند ورامین در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: در آذر ماه سال 94، کارخانه قند ورامین همراه با تولید شکر دولتی راه اندازی شد اما در اسفند 94 کارخانه به طور کامل تعطیل شد و از دلایل عمده تعطیلی، اتمام مواد اولیه بوده است .

وی با بیان اینکه 205 کارگر قراردادی در وضعیت بلاتکلیفی به سر می برند افزود: حداقل سه ماه حقوق کارگران به طور کامل پرداخت نشده است و در وضعیت بلاتکلیفی قرار دارند تقریبا 1000 خانوار کارگران کارخانه قند ورامین در وضعیت نابسامان ناشی از تعطیلی قرار دارند.

وی در خاتمه افزود: در کارخانه قند ورامین باز است ولی این باز بودن دلیل بر فعالیت کارخانه نیست هیچ فعالیت تولیدی در کارخانه وجود ندارد و کارخانه تعطیل است، وضعیت بیمه و بازنشستگی و حقوق کارگران بلاتکلیف است و تا پایان فروش 30 درصد شکر که در انبارها باقی مانده است کارخانه قند ورامین هم قفل خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar