سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۰۰۰۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۵- ۳۹: ۱۲
با همکاری آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری و بنیاد نخبگان؛
دانش آموزان بخش لاران چهارمحال و بختیاری تحت پوشش فعالیتهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار می گیرند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ جلسه ای با حضور رئیس آموزش و پرورش بخش لاران، معاون آموزشی ،کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش، کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دانش آموزان این بخش برگزار شد.

هدف از این جلسه، همکاری فی مابین مجموعه آموزش و پرورش ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بنیاد نخبگان استان با هدف هدایت و پرورش دانش آموزان مستعد در زمینه های فرهنگی، هنری و ادبی، عنوان گردید.

در این جلسه بیست دانش آموز دختر و پسر از هفت مدرسه در سورشجان، سودجان، وانان و هارونی حضور داشتند و با فعالیتهای فرهنگی، هنری و ادبی کانون آشنا شدند.

جواد منصوری رئیس اداره آموزش و پرورش لاران در این جلسه ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در جلسه برقرای تعامل میان کانون و آموزش و پرورش را زمینه ای برای کشف، هدایت و پرورش استعداد های نهفته ی دانش آموزان عنوان کرد.

مهری مهدیان، کارشناس مسوول فرهنگی اداره کل کانون در این جلسه ضمن معرفی فعالیتهای کانون به آموزشهای غیر مستقیم و پرورش مهارتهای اخلاقی، اجتماعی، معنوی و علمی در کانون توسط مربیان مجرب و متخصص اشاره کرد و از این تعاملات به عنوان زمینه های رشد فکری و اجتماعی در کودکان و نوجوانان یاد کرد.

در ادامه کارشناسان ادبی، هنری و کتابخانه ی پستی با روشهای غیر مستقیم آموزشی فعالیهایی جهت کشف استداد های دانش آموزان حاضر در زمینه های فرهنگی، هنری و ادبی انجام داده تا با شناخت از این اعضا بتوانند در زمینه های مذکور اعضا را هدایت کرده و به صورت تخصصی پرورش دهند.

این طرح قرار است از این پس به صورت آموزش از راه دور(مکاتبه ای) و حضوری از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت دانش آموزان بخش لاران انجام شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: